SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 781164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
żeleś
Epi andro, exportmed SQUIBB testowane i wszystkie git
Squibb i exportmed jeszcze firma na rynku działa? kiedyś brałem testy od nich dobry lab;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
a Epi z Core labs warto? dostępna jest tylko ta firam aktualnie u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Podobno klepie jak trzeba, ale zdania na tym forum są podzielone, bo jeden ze starych użytkowników pisał, że to losowanie i można trafić na wałka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Core Labs w wielu produktach to była loteria wnioskując z opinii innych na różnych forach

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6779 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66870
luk321
żeleś
Epi andro, exportmed SQUIBB testowane i wszystkie git
Squibb i exportmed jeszcze firma na rynku działa? kiedyś brałem testy od nich dobry lab;)


Cały czas na rynku
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 167 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2558
Z dobrych labów poleciłbym hi tech pharmaceuticals. Core labs jak dla mnie piwnica i firma krzak. Wpiszcie sobie w google maps adres... wyjdzie szczere pole. Hi tech na rynku od lat 90tych. Produkują te legalne i nie mniej legalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Już jest epi z andro, więc nie ma co przepłacać za ładne naklejki na opakowaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
SQ akurat nie ma ładnych nalepek, surowizna ale siedzi co ma siedzieć.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
A często nawet przesypane więcej jak pokazywały badania

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Noo do bad różnie każdy podchodzi, troche pozycji wzięte i topka w działaniu.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium