SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 783017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzuciłem 90mg, po 3 tygodniach 120mg ze względu na to, że nawet nie posmerało i tak do końca drugiej puszki. Bf zredukowałem w 6tyg dość przyzwoicie, ale to tylko i wyłącznie zasługa diety. Sajdów żadnych, sam podkład testa 500mg/week. Plus taki, że próby wątrobowe lepsze nie były od x lat, więc nawet innym ph tego nie podsypali. Mogłem teraz od razu turę dołożyć.
Dla porównania wcześniej w 8 tyg sam, wcale nie tak mocny masteron porobił mnie dużo, dużo lepiej.
Ze sklepami internetowymi ostatnio na prawdę ciężko.


Zmieniony przez - Binaural w dniu 2019-06-10 13:32:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej tu chodzi o producentow nie sklep. Taki sklep bierze ph od jednego producenta, a jak producentowi sie urywa dostawca to sprzedaje dalej tylko mąke bo sie interes kreci. Z wiekszoscia ph tak bylo. Mdrol z CEL i w miesiac nabijalo 8kg, nie miesnia . Pare miesiecy pozniej kumpel na 4x wiekszej dawce nie zrobil kilograma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
Cześć, jakiej firmy EPI polecacie? pierwszy cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
E-SHRED od Underground Pharma jest na jednej z polskich stron z pH w dobrej cenie bo po przecenie -42%..

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4864
asus9e
Cześć, jakiej firmy EPI polecacie? pierwszy cykl.


squibb zbiera dobre opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Po za tym epi z hades hegemony też słyszałem że daje radę..

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 612
daje rade to prawda ale mocno ryje flaki wiem bo testowałem poza tym nie wiem czy przypadkiem nie jest z czymś pomieszane, mimo że daje rade ja więcej nie kupie bo masa idzie na zerze kalorycznym jak oszalała więc nie wiadomo co tam do końca siedzi :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Cammel
daje rade to prawda ale mocno ryje flaki wiem bo testowałem poza tym nie wiem czy przypadkiem nie jest z czymś pomieszane, mimo że daje rade ja więcej nie kupie bo masa idzie na zerze kalorycznym jak oszalała więc nie wiadomo co tam do końca siedzi :)


..wiesz..mi się wydaje że ogólnie jest tak na dobrych prohormonach bo ja brałem mix 4 ph ,viking od warrior labz i na zerze kalorycznym zrobiłem w 6 tyg. 9kg. Powiem więcej, mi się wydaje że byłem nawet na lekkim minusie kcal bo wcześniej na tej samej diecie chudlem- dorzuciłem pH i stało się tak jak napisałem wyżej..
1

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Czyli to prawda, że się można energią kosmosu odżywiać... Zawsze myślałem, że z pustego w próżne to i Salomon nie naleje ...
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Krzychu79
Czyli to prawda, że się można energią kosmosu odżywiać... Zawsze myślałem, że z pustego w próżne to i Salomon nie naleje ...


No... Bo jak byś wytłumaczył to że wcześniej na tej samej diecie chudlem- dorzuciłem pH , i masa w górę i to sporo w krótkim czasie..wydaje mi się że konkretnie zatrzymują wodę pH..bo jakie może być inne wytłumaczenie..?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium