SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 783929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1016
4flex sie do kosza nadaje a nie na stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 165
Co myślicie o m drolu zakupionego z pewnego serwisu aukcyjnego bo biore 14 dzień po trzy tabsy i efekty mizerne ddd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Zależy z jakiego labu ten mdrol. Na serwisie aukcyjnym można wtopić kupując jakiś wynalazek, jak chcesz tam kupować to raczej trzymaj się rzeczy z Brawn'a - na tą chwilę najpewniejsze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 165
ac pharma lab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Teraz M-drola strasznie ciezko trafic odpuscil bym sobie i wzia jakies inne Ph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
ja też kupowałem na a l l e g r o, były to suple kilosports, konkretnie massdroll -klepał konkretnie. Po oxanavarze praktycznie nic nie czułem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
mariusz1983
ja też kupowałem na serwisie aukcyjnym, były to suple kilosports, konkretnie massdroll -rozkręciłsię po ok. 10-14 dniach działał konkretnie. Po oxanavarze praktycznie nic nie czułem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 165
Zobaczymy narazie 2kg do przodu 14 dzień ale jak parę lat temu widziałem u ziomka to było już 6,5 kg teraz chyba jakieś żenione to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Jeżeli to czysty mięsień to 2 kg w 14 dni jest dobrym wynikiem. Mi na 2 miesięcznym cyklu przybyło ok 8 kg, pierwszy szedł massdroll a następnie oxanavar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium