SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 783571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Brałem trendione z dragona stara wersja Produkt już nie dostępny Nie brałem nigdy trenu inj. co do trendione to poczułem pewność siebie na mega poziomie, agresja mała może dla tego że potrafię panować nad sobą w sumie dostał tylko w pysk większy niż ja i jakiś 19 latek Siła ogromna prze ogromna, brałem z 250mg omki Zero pocenia, mocz rażący taki jak słonko gdyby był dostepny zjadł bym bez dwóch zdań co do innych trenów sie nie wypowiadam bo nie wiem
1

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 193 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 640
sprobuj trendione od brawna. nazywa sie trena-v brawn. Mam opinie z pierwszej ręki od różnych ludzi. Takich jedzących 45mg jak i jedzący 150mg (TAK 10 tabletek). Zarówno Ci pierwszy jak i drudzy bardzo zadowoleni :)

Zmieniony przez - NagiInstynkt w dniu 2015-04-05 12:13:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
blok po tym jest?? bez podkladu tescia chyba sie nie oplaca brac?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
Jaka jest najlepsza dawka dla trenav skoro dawkowanie tak zróżnicowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 193 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 640
przy pierwszym opakowaniu dawka 3 tab libido ok w polowie drugiego dawki 3 tab libido oslabo. Typek co leci 150mg mowi ze libido 0 w glowie ma tylko silke i ciezary. Chlopak bardzo spokojny z natury, ale mowi ze nieraz jak go ktos lekko dotknie w autobusie to sie wnim gotuje. Dawki zwiekszal stopniowo zaczynajac od 3-4ch tab je obecnie 3cie opakowanie i planuje czwarte, pozniej przejsc na trenzille.

wnioski takie ze bez testa przy dawce 45 mg mozna spokojnie ciagnac najwyzej libido oslabnie po cyklu wroci. dawki rzedu 150mg mocny blok.

mysle ze dla przecietnego zjadacza metki czy epi w dawkach 40 mg dawki trena-v 45mg są w zupełnosci wystarczajace.

dodam ze zarowno pierwszy przypadek jak i drugi jadal inne specyfiki juz, mimo wszystko oboje zadowoleni z dzialania mimo tak bardzo roznego dawkowania. Oboje leca bez podkladu z testa i jest to jedyny srodek jaki biora.


Zmieniony przez - NagiInstynkt w dniu 2015-04-05 17:53:05

Zmieniony przez - NagiInstynkt w dniu 2015-04-05 17:54:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
ok 3 opak trena i pozniej trenzilla gosc robi jakies basdania na watrobe albo dializy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 193 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 640
Zadnych badan nie robi, ale dawki 150mg w usa nie jest niczym dziwnym, a chyba ludzie z ameryki nie roznia sie duzo od ludzi z europy. Trena-v jest nie metylowany wiec teoretycznie nie ora watroby. W PL wiedza na temat ph jest jeszcze baardzo niska polecam fora US

W USA nikt by nie pomyslal zeby epi jesc 4 tyg po 30mg a w polsce takie rozkminki sa czeste. A takie dawki i czas cyklu to smiech na sali


Ludzka wątroba jest b.mocna a 3/4 osob sra w majty przy smiesznych cyklach. Ja osobiscie B. rzadko uzywam oslonek na watrobe ,przy mocniejszych cyklach do po treningowego szejka dodaje 1g NAC tak aby bylo. Po cyklu wale troche hepatilu i zawsze jest OK. Co innego ludzie ktorzy jedza orale 10msc w roku (sa tacy). Opisujac typa ktory je 150mg trena-v pominalem juz ze przed tymi trzema opakowaniami wciagnał bez zadnej przerwy 1 opakowanie epi i 1 opakowanie mechabola

Zmieniony przez - NagiInstynkt w dniu 2015-04-06 19:30:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Panowie do epi jakie oslonki beda ok co z aptecznych wybrac?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Jeśli masz problemy z psychiką to po co się pchasz w zabawę w zasadzie nieznaną substancją w przypadku prohormonów...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
w tamtym temacie tylko zapytallem... bo bylem ciekawy akurat te stany nie dobijaja mnie ani nic.. tylko chcialem dopytac....

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium