SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 782515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Propa co 2 dni będziesz musiał. Niezbyt to wygodne Do tego propki często bywają bolesne, więc gdybyś się na niego zdecydował to lepiej napisać w temacie polskie realia, tam zapytać czy dobry i czy boli-tzn mam na mysli zapytanie o propka danej firmy. Dałbyś enana/cypionat przez najlepiej 14-16 tygodni, albo dłużej... 12 tygodni to minimum. Nic Ci nie będzie. Poczujesz się jakbyś znowu miał 20 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 48
na redukcji wiem że pewnie sporo mi zejdzie zwłaszcza przy moim metabolizmie ale co zrobić, pewnie białka nie będę odstawiał i może trochę kretki dorzucę aby drastycznie nie spadło - tak czy inaczej zostanie minimum 30-40% z tego co zdobędę podczas cyklu... co dalej zrobię to pomyślę jak zakończę cykl.

a ćwiczenia zwykłe te co robię od 12 lat - pompki, brzuszki, hantle, drążek - tradycyjna kalistenika, no może prócz hantli ;] tyle że podczas cyklu wszystko x2 - x3 ze względu na większy zasób siły i wytrzymałości. efekt fajny, szkoda będzie go tracić ale nic nie trwa wiecznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
planujesz chyba zrobić badania i odblok po tak mocnym środku?

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Kasziro. Zacznij od diety i odstaw prochy bo nie są dla Ciebie, jak efekty takie wspaniałe to zawsze możesz podzielić się nimi z nami, co byśmy mieli lepszy pogląd na dane środki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41867
Kasziro
u mnie właśnie sprawdzone ph M-Dien + enan + bialko i przyrosty siły i masy bardzo zadowalające. Dziś po 4 tyg cyklu waga z 70 na 79.3kg i biceps z 32 na 36.5cm a to dopiero półmetek ph i 1/3 enana więc myślę jeszcze sporo wpadnie zwłaszcza że dopiero się rozkręcam.



moje NAJszczersze gratulacje :):)

zapomnialem dodac ze az sie boje tego co bedzie jak juz sie rozkrecisz


Zmieniony przez - hcp w dniu 2016-04-02 18:21:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Pany jestem tydzien na olympus elimate ( armistante) bralem z innej firmy pozniej z olympusa i teraz znowu i jak zawsze 75 mg ale dziwna sprawa po tyg czuje lekki dyskomfort w lewym jadrze jak bym zle spal to tak czasem mam ale troche dziwne uczucie i jeszcze libido masakrycznie w gore, zastanawiam sie czy tam faktycznie to siedzi czy jakis clomid bo uczucie jak na clomie

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
często PH są oszukiwane żeby lepiej działały itd. wiec uj wie co wcinasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 385 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17618
hcp
Kasziro
u mnie właśnie sprawdzone ph M-Dien + enan + bialko i przyrosty siły i masy bardzo zadowalające. Dziś po 4 tyg cyklu waga z 70 na 79.3kg i biceps z 32 na 36.5cm a to dopiero półmetek ph i 1/3 enana więc myślę jeszcze sporo wpadnie zwłaszcza że dopiero się rozkręcam.



moje NAJszczersze gratulacje :):)

zapomnialem dodac ze az sie boje tego co bedzie jak juz sie rozkrecisz

bedzie krata na brzuchu ale jak do ogrodzenia podejdzie

Zmieniony przez - hcp w dniu 2016-04-02 18:21:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 385 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17618
champion244
hcp
Kasziro
u mnie właśnie sprawdzone ph M-Dien + enan + bialko i przyrosty siły i masy bardzo zadowalające. Dziś po 4 tyg cyklu waga z 70 na 79.3kg i biceps z 32 na 36.5cm a to dopiero półmetek ph i 1/3 enana więc myślę jeszcze sporo wpadnie zwłaszcza że dopiero się rozkręcam.



moje NAJszczersze gratulacje :):)

zapomnialem dodac ze az sie boje tego co bedzie jak juz sie rozkrecisz


Zmieniony przez - hcp w dniu 2016-04-02 18:21:07




bedzie krata na brzuchu ale jak do ogrodzenia podejdzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium