SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 450
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie zamieszczaj fotek w tym dziale. Tylko dział DZ temat ori/ fake - zgodnie z reg tego działu.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1075
witam,

chciałbym na pierwszy cykl brać Epi Alphaform labs . Czy to dobry wybór ? Ile tygodni i jakie dawki ? Ktoś mi doradził 1-8 tyg po 30mg Ważę 76 kg
Czy po takim środku muszę się odblokować?


Zmieniony przez - leniwykot w dniu 2018-01-28 23:45:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Nie za wczesnie na PH ? Poczytaj troche o srodku/stosowaniu etc, bo pytasz o takie podstawy ktore juz powinienes miec opanowane chcac siegnac po niego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2873
Witam bede w posiadaniu z alpha form labs Megavol extreme+atd+epi+2xtrenavol max. Z ph nie mialem nigdy stycznosci wiec zwracam sie z prosba do was. Mianowicie chcialbym zeby to byl "ogarniety" cykl wiec pytanie co do dawek, jechac caly czas stala dawka? Z cyklu chce osiagnac jak najwiekszy przyrost masy, oczywiscie dietka do tego bedzie. I co dobrego na oslonke polecicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2873
1-4 epi
4-8 megavol
1-8 trenavol
Co sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
ja sadze, ze warto sie przelamac do igly a nie zrec 3 orale. Co ty chcesz przez te 8tyg zrobic?

+zejdziesz z obu srodkow od reki i wyjdziesz na zero to na pewno duzo zachowasz po cyklu


Zmieniony przez - dexterpro w dniu 2018-02-02 02:26:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Aż mnie w środku zakuło, jak pomyslałem o tylu oralach jednocześnie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2873
Mnie moze zakuc w srodku dopiero w 4 tyg ;) Pytanie dotyczylo rozpiski, mianowicie jesli juz zdecydowalem sie na te 3 srodki to leciec tak jak napisalem czy cos zmienic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
jak juz sie zdecydowales to wymienilbym miejscami ,megavol z epi,kiedys ten sam zestaw w promocji kupilemi megavolu nawet nie ruszylem ,do treaz lezy nie rozpakowany,tren z epi Ci wystarczy moim skromnym zdanie,zreszta epi 4 tyg ,nie oplaca sie brac -rozkreca sie 2-3 :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium