SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 779784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
ok, nie uzyskałem odpowiedzi co do halodrolu z olympus labs, więc może coś konkretnego o German Pharmaceuticals Halodrol? Warto inwestować w ten produkt? Proszę też mi nie polecać produktów Brawna, kupiłem kiedyś podobno mk-677, a jestem prawie pewien, że były w tym jakieś dosypki mocnych ph, bo zadziałało zupełnie inaczej niż powinno xD Tak więc nie chcę ryzykować z Brawn Nutrition.


Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2018-09-09 09:32:20

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakis czas temu jadlem apexa halo. Dzialanie dosc szybko widoczne ale kłucie w bebechach po tygodniu.

Po odstawieniu ustało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
lodzianin1
ZABRANIA SIĘ - PODAWANIA CEN / PYTAŃ / PRÓB / WSKAZYWANIA LOKALIZACJI KUPNA/SPRZEDAŻY PH ORAZ ZAMIESZCZANIA ZDJĘĆ!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6173
enediktal ja ci nic nie polecam na dobrą sprawę bo to nie ma większego sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Tak, wbijam do działu o dopingu po to, by się utwierdzić w przekonaniu, że nie ma sensu xDDD Jak dla mnie ma sens. Swego czasu wpadłem w treningową stagnację, zero przyrostów przez miesiące - wrzuciłem halo i wszystko poszło do przodu, a potem przy odpowiednim treningu i diecie większość przyrostów została. Nie rozumiem osób, które tak tyrają ph. Jakby ph nie działały to by się nie sprzedawały. A nie każdy ma ochotę na igłę.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6173
Pewnie ale forum jest po to aby każdy mógł powiedzieć co ma do powiedzenia , tym razem nie chciałem się kłuć spróbowałem pH i moim zdaniem sam teść jest o niebo lepszy, i mam wrażenie że strach przed igłą jest naturalny ale po paru shotach znika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak jeat gowno to tyrają. Jadlem wczesniej epi pmag mdrola i luzik ale przy tym hdrolu z apexa byla lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9361
Jest jeszcze do dostania dobry h-drol , m-drol, p-mag ? W jaka firme obecnie celować ? Ktoś coś z swojego doswiadczenia podpowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
P- maga nie ma już. A H- drola znajdziesz ok z squib, SA. A tak wogóle to po co hadrol jak masz juz gotowy i pewny saa turę. Uderz w turę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9361
Czytam i przeglądam różne fora i rzadko kto uważa za dobry pomysł turę solo z powodu słabych efektów i opłacalnościb(przynajmniej podkład z teścia musi być). Przeważnie poleca się od 50mg w górę dziennie. Rok temu miałem h-drola z apexa. Brałem 50mg i efekty były super a przecież h-drol w bardzo małym procencie konwertuje do tury w organizmie. Przynajmniej taka widzę mam z forum. Można znaleźć nawet w tym temacie osoby które robiły na prawdę dobre efekty na samym h drolu z apexa. Może ktoś jest na tyle w temacie h-droli, tury że wytłumaczy w jakim stopniu h drol konwertuje do tury lub jaka jest różnica między tura a h-drolem
Skoro 50mg tury nie może równać się 50 mg hdrolu bo konwertuje w małym procencie do tury
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium