SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 783155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
Gość typowy ektomorfik, i każdy kg jaki zdobył cieszył miał wielki problem z jedzeniem ponieważ podaż kcal była wysoka i nie dawał rady tego przejadać a ph tutaj ciut pomogło. Nie napisałem ze zrobił 5-6kg mięśni tylko kg masy (woda, tłuszcz, mięso). Minęły jakoś 4 msc i waga nadal mu się trzyma lecz jakiś procent sily uciekł. Po mojemu jak po cyklu dalej trzymasz michę, dobrze się odblokujesz i dalej ćwiczysz to te spadki masy nie są aż tak wielkie dodatkowo i epi i dienedione nie należą do środków które ciągną ogromne ilości wody więc zdobyte kg są zawsze ciut lepszej jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Fakt mój błąd, nie napisałeś, że to były mięśnie.

Jestem trochę wyczulony na teksty typu 5 kg w miesiąc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Ampuł
i jakie efekty miales??? wiem ze się dluzej rozkręca ten halo


Dieta+trening+100mg Halo ed to w 6 tygodni 8,5k+PCT 8tygodni po tym PH, spadki -1,5kg ale siła i estetyka na +. Jestem zadowolony. Ogólnie mają spoko produkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10603
dzieki za odpowiedz feriaster . wlasnie sie zastanawiam bo bralem wczesniej prop + wino a teraz chce albo enan bo mam apteczny w malych dawkach jako podklad i do tego wlasnie albo respawn albo halo tez z brawna i sie zastanawiam co wybrac . halo w sumie drogo wychodzi bo trzeba z 4 paczki kupic zeby tak z 6 - 7 tyg walic po 100 mg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
a z czego miales halo ja mam z brawna ale 1 wypust

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Underground Pharma ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Polecam uwazac na nowego brawna ze znanego serwisu aukcyjnego. Znajomemu po cyklu wywalilo prolaktyne ma teraz ginusy po 2cm w sutach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Ajutooo
co sadzicie o respawn brawn ? pozdrawiam


a ja bralem i to byl moj ostatni kontakt w zyciu z oralami. Mocz doslownie ciemny braz, ale bym mial to w dupie gdybym nie spostrzegl siniakow na nerkach jakby ktos mnie nap*****lal. Jestem jeszcze bardzo madry i mowie j**ac rosne ale potem zaczely sie bole z tylu plecow takie ze spac sie nie dalo.

Odlozylem, lekarz dal mi rowatinex i kazal sie modlic zeby niewydolnosci ie bylo i zeby nerki doszly do siebie. Doszky a ja wesolo kuje uda i dupe i czuje sie jak mlody bog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66940
Neo obniżyło loty ostatnimi czasy phera lipne kumpel je 4 tydzień i ledwo co jak po kreatynie a pamietam co rpbił p-plex z Cela lub kilosportu

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Witam. Panowie jaki Mdrol na chwilę obecną godny polecenia? :) Przeczytałem kilka poprzednich opinii i część ludzi pisze że Brawn ( mieszane opinie ), brałem to jakieś 6miesięcy temu i na pewno nie ma tam takiego stężenia jakie było powiedzmy w Pro Sd z Dragon Nutrition, z którego byłem ogromnie zadowolony, ale widzę że już od dawna przestali produkować ph... Mieszkam w UK tak że tutaj jest chyba większy wybór PH, więc może ktoś poleci coś dobrego. Czy warto inwestować w Alphaform? Do mdrola z Androchema nie mam dostępu. Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium