SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 782688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66937
loteria

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Patryk1337


Nie zamieszczaj takich treści.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1158
Chłopy, pytanko mam. Chciałbym zrobić recomp, myślałem o MK677 z Brawn lub innej sprawdzonej firmy którą polecicie. Ewentualnie jakiś inny dobry, sprawszony ph na recomp - jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
mk odpusc. celuj w epi lub połączenie epi + estra 4,9 popatrz produkty alphaform
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
podniebny6
feriaster
z estra 4,9 jednym lub obiema wersjami



jak w tedy dawkowac? i ile czasu stosowac?
dzieki


epi 30-40mg
estra 4,9 diene 90mg
estra 4,9 triene 45-60mg (jak dobry trenavar to 45mg urwie dupe jak tren)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
MAcie jakieś godne polecenia mixy mdrolu+tren+epi ;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66937
nie za hardcorowe takie combo rozumiem 1-4 Mdrol 4-10 tren+epi na dobrym podkładzie ale 3 środki naraz to już grubo
jaki cel cyklu?

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
Mdrol epi tren to z orb pharm triple x podobno to samo zrodlo co alphaform
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
żelś będe brał na kicka do cyklu na redukcji :) a z takich mixow znam tylko triple X myślałem że może coś jeszcze znajdę, cel cyklu reduckja a te PH bede brał tylko na kicka bo chce czegos nowego, nie będzie to podstawa cyklu. Pytałem z reszta tylko o dostepne mixy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5733
da ktos odpowiedz, z ktorej firmy epi bedzie najpewniejsze?
+ czy obejdzie sie bez odbloku po takim epi? Zalezy mi na lajtowym cyklu i na epi taki jest spodziewany. Poza tym slyszalem, ze odblok NIEapteczny to i tak gowno warty, wiec wiedzac to moze obejdzie sie bez
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium