SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
No właśnie to nie dla mnie, bo ja obecnie na sarmie jadę. To ma być dla kogoś, a nie chcę by była lipa. Sam brałem chyba z brawna, leczy było to z 5 lat temu, kiedy produkty brawna i dragona były bardzo dobre. Rozchodzi się również o cenę, ponieważ te PH z warrioraa itd to smartfona by można za to kupić. Polecasz coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3468
Obecnie brak dobrej trenki na rynku , niestety , stad zawsze jak wychodzi cos pewnego robie zapasy :) polecam ta metode :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Rozumiem, a coś winstrolopodobnego? Pamiętam że były takie PH niemetylowane, tylko zdaje się że słabiutkie to było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Inf3ct3d
Rozumiem, a coś winstrolopodobnego? Pamiętam że były takie PH niemetylowane, tylko zdaje się że słabiutkie to było
winstrolopodobne i nie metylowe to S4 polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Ale czy gość lecący na małej dawce testa odczuje sarmy? Wątpię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
A czemu nie? Nawet lepiej bo sprawa ewentualnego odbloku jest rozwiązana a dawka np.s4 75mg to może być niezły dodatek do cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Ok. Wiesz może czy jest jakiekolwiek porównanie w necie poszczególnych sarmów do jakichś SAA? Np że 20mg radu to okolice 7mg metki czy 70 propka e2d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3468
Na sarmy szkoda kasy

Inf3ct3d
Ok. Wiesz może czy jest jakiekolwiek porównanie w necie poszczególnych sarmów do jakichś SAA? Np że 20mg radu to okolice 7mg metki czy 70 propka e2d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Inf3ct3d
Ok. Wiesz może czy jest jakiekolwiek porównanie w necie poszczególnych sarmów do jakichś SAA? Np że 20mg radu to okolice 7mg metki czy 70 propka e2d?

Jeśli chodzi o dawki to nie jedynie czego się można doszukać to porównanie poszczególnych środków np.
s4-wino,anavar
Lgd-metanabol
Rad-testosteron
Tylko czegoś takiego wielokrotnie się doszukałem na zagranicznych stronach ale czy tak jest? Ciężko mi się do tego odnieść raczej chodzi o retencje nic innego a poszczególne dawki najlepiej testować na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pebx
Na sarmy szkoda kasy

Inf3ct3d
Ok. Wiesz może czy jest jakiekolwiek porównanie w necie poszczególnych sarmów do jakichś SAA? Np że 20mg radu to okolice 7mg metki czy 70 propka e2d?



Jak ktos leci saa to cenowo faktycznie lepiej dac metke czy jakikolwiek inny skladnik. Ktos kto sie boi igly czy poprostu nie chce jeszcze saa to sa dobrze wydane pieniadze :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium