SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42299
Ja brałem Granite z ORB kilka razy i mogę polecić, nabicie bardzo fajne, siła też leci mocno - jak ktoś ma problemy z nerwami to agresor też up.
Blokuje + po wątrobie też jedzie.
Z PH jeszcze Triple X z tej samej firmy mogę polecić, kumpel zjadł dwie puchy i kilka ładnych kg zrobił, ale tutaj już więcej wody i dodatkowy środek względem granite chociaż on trzymając zdecydowanie gorszą michę ode mnie miał dużo lepsze wyniki wątroby, za to resztę hormonów miał dużo bardziej zglebowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2431
Tak patrzę na te granite to dość spoko się wydaje 60kaps w opakowniu i pisze żeby 2 na dzień brać a sklad epi 30mg i tren 40mg nie za dużo będzie 2 na dzień? Oraz tren to będzie krótki czy długi w porównaniu z saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42299
Jednej się nie opłaca dziennie, sprawdzałem kiedyś i różnica między jedną, a dwiema jest ogromna.
Jak zadbasz o wątrobę to możesz polecieć dwie puchy spokojnie - ja bez podkładu z SAA na tym zrobiłem koło +20kg na ławie przez dwa ostatnie miesiące redukcji gdzie kaloryka już była poniżej 2000kcal, a mimo to każdy trening szedł bardzo fajnie z tym, że u mnie agresor bardzo mocno wywalony.
Co do trenu to nie mam porównania, ale wydaje mi się, że między długim, a krótkim jest różnica jedynie w estrze przez co różni się częstotliwością iniekcji bo przecież środek ten sam.
Dodatkowo polecam zadbać o stawy bo raz, że mogą nie dźwignąć dokładania z treningu na trening jeżeli już te ciężary są jakieś sensowne, a dwa epi je troche wysusza - u mnie był odczuwalny ból i trzeszczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Siemanko jest tu ktoś kto kupuje w uk prohormony?? Lub używał Advanced Pharma – Storm??


Zmieniony przez - vvv w dniu 2021-03-14 20:36:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 827
Methyl Mass z EX4EX, ktoś wypowie się na temat tego stacka? Po składzie wygląda ciekawie jeśli faktycznie znajduje się to co jest napisane. Trzeba by dodatkowo jakieś ochronki prócz tego co jest w środku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 827
Odnosnie LX GH Pro bo kilka osob pytalo. Jestem po 3 tygodniach stosowania, pierwszy moj kontakt z dopingiem, waga jak na razie +4.5kg, biceps +1.5cm. Czysta miska oczywiscie i trening 5 razy w tygodniu. Jak dla mnie miazga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
Panowie jest jakieś pH które nie blokuję lub nie ma jakiś strasznych skutków ubocznych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
To kwestia względna, co na kogo w jakim stopniu zadziała negatywnie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
Zazwyczaj niestety to co dziala to ma skutki uboczne czy to wieksze czy mniejsze. Takze ogolnie ph szczegolnie te metylowane beda lepiej dzialac ale i wieksze skutki uboczne. Mozna przyjac ze im lepsze przyrosty dzialanie tym wieksze rownolegle skutki uboczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 311
Co się stało z firmą apex? Kiedyś brałem epi od nich i klepało bardzo dobrze, a z dobrą osłonka, nic mi się nie działo z wątrobą.
Może ktoś polecić jakieś sprawdzone epi na redukcje? Brak dostępu do apteki, więc szukam alternatyw


Zmieniony przez - Champek1 w dniu 2021-04-16 10:33:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium