SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 781009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66847
na forum D.Mirowskiego robili test i prowadzący się wypowiadał że czuje tak jak starego M drola z CEL osobiscie nie wiem nie jadłem i nie zamierzam łapać sie za superdrol

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Siema bral ktoś M-Sten od brawa zamowilm sobie g b czytałem dużo pozytywow ale chce tez znac opiie tych co brali jakie efety itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Kumpel bez diety zrobił 6 kg bez zalania - poleca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
To cekawe jakie efeky bd z dieta u mnie :)dzięki za wypowiedz.
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
kryskrys1
jakby nie istniała to bym nie miał tego w ręku myślałem , że ktoś potrafi mądrzej odpowiedzieć


Zależy gdzie to kupiłes bo oczywiście produkcja nadal może istniec tego co masz w ręku ale w " piwnicy " w PL...ot taka różnica...neogenica od lat smigaja wyj**ki a wiec powodzenia

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
rosco569
Siema bral ktoś M-Sten od brawa zamowilm sobie g b czytałem dużo pozytywow ale chce tez znac opiie tych co brali jakie efety itp.


Do 3 tyg warto brać potem brak odczuwalnych efektów. pare dni po 2 kaps a potem z marszu na 3 lub od samego poczatku po 3 dziennie. kichy nie bolały, ale szału nie ma co się spodziewać po tym produkcie. około 6kg zrobisz w 3tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66847
6 kg w 3 tyg to bez szału?
VVV pisał ze bez zalania

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 509
jem ostaryne pro nutrition 30mg dziennie idzie ladnie recomp planuje dorzucic SR9009 ktory polecace brawn czy focused ? bo skladnaim sie ku focusedowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak bez zalania 6kg w 3 tygodnie to ja biorę dwie paczki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium