SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14840
czyli lepiej bez podkładu nie brać szukałem coś pod oxe właśnie żeby solo polecieć a większą bombke na zime walnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
REDFACE-nie mogę edytować. Załóż swój temat najlepiej. Tam to rozpiszą jak trzeba. Ankietę pamiętaj żeby dać.

Globus-bez teścia wszystko lipa... Jakbym już koniecznie coś chciał bez teścia to epi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale EPI lekko zbija estro, więc jak bez testa poleci to możliwość jest że estro spadnie mu do minimum i będzie czuł się ja gó**o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14840
Słabo myślałem że obejdzie sie bez iniekcji a z oxa niestety cięzko. ale EPI zapodam na zime skoro dobrze zbija estro zobaczymy mi przy 250mg e5d już wywalało estro. Ewentualnie myśle jeszcze nad połączeniem meta winko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
meta i winko słaby pomysł bo wysrasz flaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14840
no właśnie jedni pisza ze słaby inni pisza ze dobry leca o wiele dłuzej na oralach i nie narzekaja ja osobiście też uwazam ze to zaduże obciażenie dla wątroby. nie wiele jest opcji bez teścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Meta jest jeszcze bardziej ginekogenna aniżeli teść, tym bardziej w dawce 250 e5d, no chyba że miałeś na myśli 40mg wina+10 mety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 178
Za miesiac chce wejść na EPI(8tygodni) byłem nastawiony na alexa dopóki nie przeczytałem kilkanaście pierwszych stron...i mam teraz obawy. Jakie obecnie EPI pewne?

Jak boli to rośnie... powtarzaj tak radośnie...:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
brawn jak narazie pewny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium