SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Dawaj znać jak działa te epi i jakie dawki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 111 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6974
Op. 100tabl. x 20mg,
wiec bede lecial 40mg/ dzien, do konca opakowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Brałem w tamtym roku epi z apex kupione też na all i działało bardzo dobrze, właśnie w takich dawkach.., mam zamiar powtórzyć kurację za 2 miechy jak wskoczę na masę, bo branie pod redukcję mija się z celem raczej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 111 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6974
Z tego co wyczytalem, moze dzialac jako antykatabolik na redukcji,
Wywali wode , nażylenie. Zreszta dla mnie redukcja pojecie wzgledne, nie ważę juz jedzenia, niewiem ipe kcal jem, wazne dla mnie bialko w kazdym posilku, wegle rozlozone rano i po robocie/trening wieczor bialka tluszcze,
Ale by mnie zjechali pewnie za takie podejscie :x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 111 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6974
Leon: masa od czerwca?:) szacun, ze na lato ;) moja jedyna masa na lato to grill i pewnie browar :x

Znalazłem edycję, sorry za post. Jeden pod drugim.


Zmieniony przez - Mak83 w dniu 2017-03-23 19:03:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Leon jakie efekty po epi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Leon_ee
Brałem w tamtym roku epi z apex kupione też na all i działało bardzo dobrze, właśnie w takich dawkach.., mam zamiar powtórzyć kurację za 2 miechy jak wskoczę na masę, bo branie pod redukcję mija się z celem raczej...


Na masie to nawet nie poczujesz epi...jak już to na mostek albo na rzezbe

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
No cóż w takim razie jestem jakiś inny.., bardzo dobre efekty i siłowe i sylwetkowe, leciałem z ostaryną tylko test spadł prawie do 0 i potrzebny odblok był...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 111 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6974
Leon: jaka ostaryna byla?
Jest jakaś godna polecenia aktualnie? Myślałem, do epi wrzucic, bardziej na ochrone stawów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Leon_ee
No cóż w takim razie jestem jakiś inny.., bardzo dobre efekty i siłowe i sylwetkowe, leciałem z ostaryną tylko test spadł prawie do 0 i potrzebny odblok był...


Jak juz nie chcresz sie kłóć i zrobić dobrą masę to daj nast razem epi z metka...fajne połączenie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium