SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 781092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
pebx
Ja mam Tren-V warrior labs -> 1 tabs

( (Trenavar) Estra-4,9,11-Triene-3, Dione 30mg , Milk Thistle 100mg )

Tez mysle ugryzc ale boje sie ze estro i progrest bardzo podbije w gore a dopiero co wynormowalem

Ktos doradzi



Zmieniony przez - pebx w dniu 2024-01-26 22:51:32


Estro raczej nie powinno ale prolke może. Ja zbijałem. Była ponad 1.5 x norma ale szło też mk677 więc ciężko powiedzieć kto zawinił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
pebx
Ja mam Tren-V warrior labs -> 1 tabs

( (Trenavar) Estra-4,9,11-Triene-3, Dione 30mg , Milk Thistle 100mg )

Tez mysle ugryzc ale boje sie ze estro i progrest bardzo podbije w gore a dopiero co wynormowalem

Ktos doradzi



Zmieniony przez - pebx w dniu 2024-01-26 22:51:32


Estro nie wywala

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Uriel_
ziki2000
prz1993
To był ten oral tren? A pamiętasz takie coś jak estra 4,9 dione? X tren, X masz, jakoś tak się nazywało. Jest to gdzieś jeszcze dostępne?


W tym co ja mam jest - "17b metoksy-trienbolon"


Prawdziwy tren metylowy Octan ma dodane dwa wiązania 9 i 11 węgla

Jeśli chodzi o środek który konwertuje do trenu wersja oralna to na 100% jest to Estra-4,9,11-triene-3,17-dione to co ty masz pewnie jest tym samym Tak stawiam ale nie jestem pewien


Brałem to co piszesz i nie działa tak mocno jak ten środek kilosport a więc albo jest tam inny związek jak pisałem wcześniej np tak jak na etykiecie albo dawka prochu większa
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Patrick Arnold testował to i

Wierzę, że PA przetestował niektóre i stwierdził, że bardzo przypomina projektantów Dienolone (Estra-4,9), ale nie do końca, powiedział, że nie może go zidentyfikować w 100%, ponieważ nie był to dokładny Dienolone.

Nigdy nie rozumiałem 17b-Methoxy-Trienbolone. Grupa metoksy nie powinna być metabolizowana do grupy hydroksylowej i że steryd z dużą grupą metoksy w C17 nie powinien wchodzić w interakcje z receptorem androgenowym. Więc jeśli ta substancja chemiczna naprawdę miałaby efekty, to poprzez inne typy receptorów (progesteron, glukokortykoid, coś innego???) Co najmniej mylące.
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Ziki ty troche tych ph zjadles. Badales kiedys wątrobowe i hematokryt na mdrolu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 389 Napisanych postów 118 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1883
ziki2000
Patrick Arnold testował to i

Wierzę, że PA przetestował niektóre i stwierdził, że bardzo przypomina projektantów Dienolone (Estra-4,9), ale nie do końca, powiedział, że nie może go zidentyfikować w 100%, ponieważ nie był to dokładny Dienolone.

Nigdy nie rozumiałem 17b-Methoxy-Trienbolone. Grupa metoksy nie powinna być metabolizowana do grupy hydroksylowej i że steryd z dużą grupą metoksy w C17 nie powinien wchodzić w interakcje z receptorem androgenowym. Więc jeśli ta substancja chemiczna naprawdę miałaby efekty, to poprzez inne typy receptorów (progesteron, glukokortykoid, coś innego???) Co najmniej mylące.


KiloSports to lider w USA

(Estra-4,9) dawka zalecana 1 caps ed 1x20mg

17b-Methoxy-Trienbolone dawka zalecana 2-3 caps ed 2-3x20mg

17b-Metoxy-Trienbolone to substancja która ma kilkanaście lat Estra-4,9 wyszedł jak skład Trenadrolu z KiloSports się zmienił, była stara wersja wyszła nowa i właśnie ta nowa w Trenadrolu była na Estra-4,9 Teraz widocznie musieli znowu zmienić na 17b-Methoxy-Trenbolone

Ty doskonale pamiętasz przecież jak wyszedł ich M-drol ludzi wypi... z butów później zmienili wzór chemiczny i dużo ludzi pisało że to nie to co stary M-drol mimo że działał bardzo mocno sam brałem to wiem Więc może być tu dużo twojej racji że masz mocniejszy środek od Estra-4,9
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 389 Napisanych postów 118 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1883
Testoreron
Ziki ty troche tych ph zjadles. Badales kiedys wątrobowe i hematokryt na mdrolu?



A co chcesz wiedzieć to też się może wypowiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 537 Wiek 43 lat Na forum 177 dni Przeczytanych tematów 5748
Uriel_
Testoreron
Nie to byl jakis mix z mk677. Swiss. Tzn działał dobrze i efekty uboczne jak po trenie. Np ciemnieszy siuśki, nerwy ale prawdziwy tren mnie pozamiatał i dlatego chyba lepiej iniekcyjny. No tylko nie za długo :p ja leciałem 2 miesiace pod redukcje i czlowiek nie do poznania.


Zgadzam się z tobą tren inj. Lepszy Ale wiesz porównanie orala do inj. to tak jak by porównać MK677 do GH Oba są świetne ale na MK677 Nie osiągniesz tego co na GH


Uriel, szacun za wiedzę i dzięki, że się nią z nami dzielisz. A powiedz, bo w PL wszyscy twierdzą, że MK677 nie ma sensu podawać więcej niż 30mg, czy to sprawdzone info, czy może w USA testują/biorą większe dawki i sobie chwalą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Testoreron
Ziki ty troche tych ph zjadles. Badales kiedys wątrobowe i hematokryt na mdrolu?



Byłem za młody żeby bawić się w badania

Na żadnych ph nie badałem się
Teraz badam się bo już lata nie te hehe
Ale hukowy hematokryt ja zaraz czuję tzn jak krew mocno już gęsta to drętwienie rąk to norma

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 389 Napisanych postów 118 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1883
Mind f***er
Uriel_
Testoreron
Nie to byl jakis mix z mk677. Swiss. Tzn działał dobrze i efekty uboczne jak po trenie. Np ciemnieszy siuśki, nerwy ale prawdziwy tren mnie pozamiatał i dlatego chyba lepiej iniekcyjny. No tylko nie za długo :p ja leciałem 2 miesiace pod redukcje i czlowiek nie do poznania.


Zgadzam się z tobą tren inj. Lepszy Ale wiesz porównanie orala do inj. to tak jak by porównać MK677 do GH Oba są świetne ale na MK677 Nie osiągniesz tego co na GH


Uriel, szacun za wiedzę i dzięki, że się nią z nami dzielisz. A powiedz, bo w PL wszyscy twierdzą, że MK677 nie ma sensu podawać więcej niż 30mg, czy to sprawdzone info, czy może w USA testują/biorą większe dawki i sobie chwalą?


Mimetyk greliny,który dość mocno działa na odczuwanie głodu i naprawdę 10mg potrafi podnosi poziom Hormonu wzrostu, lekko powyżej normy, więc już samo to że można mieć Hormon w górnej granicy lub lekko ponad ten poziom jest bardzo dobre Na masie coś fajnego jak pojawi się problemy z jedzeniem. Co do dawki 30mg to racja nie ma sensu 30mg+ bo wyjdzie nie ekonomicznie Sam często sięgam po MK677 i tylko w dawce 10mg i na moją masę 137kg obecnie podnosi mi poziom bardzo delikatnie ponad normę Stosując większe dawki 20-30mg miałem nie wiele więcej i nie dawało mi to nic kompletnie
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium