SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 781005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66847

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11063
Co polecacie na 6tyg redukcji a pozniej 6 sily? do tego poleci podklad z tescia. Interesuja mnie cukierki z brawna bo mam dobry dostep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
trenavar lub epi + trenavar na redu ( na tym siła już skoczy sporo ) później m-sten bardzo fajnie działa 2 kaps dziennie przy 3 kapsach pewnie jeszcze lepsze efekty
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66847
feriaster
trenavar lub epi + trenavar na redu ( na tym siła już skoczy sporo ) później m-sten bardzo fajnie działa 2 kaps dziennie przy 3 kapsach pewnie jeszcze lepsze efekty


Nie wiem czy M stane to dobry wybór na wyjście z redukcji
Fakt siła idzie maskrycznie ale ciągnie wode strasznie do tego backpompsy okrutne
Generalnie środek bardzo dobry ale bardziej do cykli masowych
Miałem ze Shredded Labs

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11063
W planie mam 6tygodni redukcji pozniej 6 sily no i pozniej masa 4-5 miesiecy. Tak myslalem po tym co napisal Feriaster zeby na redu razem z tesciem dac trena v a na sile tesc i m-sten tylko niewiem czy 12tyg na oralach to nie za duzo? Myslisz Zeles ze jak dieta bedzie dopieta to mnie ten m-sten zaleje? Jestem typowy ekto wiec raczej ciezko mi sie zalac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ten topic może Ci pomóc odnośnie profilaktyki na oralach saa i ph tak samo:

https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
obecnie testuje m-sten brawna 2 kaps dziennie 3 tydzien i siła fakt idzie ale nie są to kolosalne przeskoki waga stopniowo do góry. Myśle aby dokupić kolejna paczke i poleciec 3 tyg po 3 kaps lub zakupic SD brawna i od poczatku po 3 kaps poleciec.

Co do kolegi na mixie epi ++ trenavar sie nie zawiedziesz tylko zadbaj o cos na libido i uwaga na prolke bo wywala ostro. Saidy typowe bezzennosc agresja potliwosc itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4471
Skąd wziąć i jakie epi żeby się nie zawieść? Mogę polecieć epi jakiś okres czasu a potem bić testa, czy lepiej na odwrót? Sajdy po epi są jakieś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium