SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oveja/ podsumowania str. 39/ 76/ 126

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 162011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, takie same założenia odnośnie dietetyczne + suplementacyjne
Jak będzie cięzko szło, to będą czity 2x/tydz.

Aaaa... Dorzuć do suplementacji wit. D. Taką w kropelkach dla dzieci (koniecznie w szklanej buteleczce). Dawka 3000IU 1x dziennie

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-02-05 15:06:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
ok

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Ovieczko, kciuki trzymam za finalne wylaszczenie, moze tak glodno nie bedzie

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
ale Ty jesteś już cienka w pasie !

1600 to nie tak mało, dasz radę :) no i dwa czity ;) trzymam kciuki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Yosis, przydadzą się jeszcze bardziej niż zawsze. Dzięki
Etrala, dzięki 1600 to ja miałam teraz po lekkim ciachnięciu A od jutra będzie około 1330 w siłowe/ 1130 w pozostałe

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241


05.02.12



Chyba na samą myśl, że jutro będzie jeszcze bardziej ubogo dzisiaj mnie nie ssało



+ brokuł, pomidor, rzodkiewki



Dzień 4
Nogi III (aerobowo)


- Zestaw ćwiczeń na nogi, jak zawsze + aero 45 minut


I w ten o to sposób wyrobiłam wszystkie dni, bo wytrzymałościowy był przesunięty na środek tygodnia



magnez + vit.B6, cynk + vit.C, vit. A, melisa

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17819
1100 kcal? to chyba będziesz musiała ze 2kg warzyw zjeść żeby przetrwać. Trzeba być twardym a nie miętkim

Dzięki za filmik przyda się, bo robiłam z całkowitym zejściem ze stopnia po każdym powtórzeniu.

Mam jeszcze parę pytań do tego treningu:
1. Ćwiczenia robi się parami np. 1a z 1b, 2a z 2b?
2. Co oznacza czas przy każdym ćwiczeniu? Czy jest to czas wykonania ćwiczenia czy czas przerwy?
3. Brzuszki odwrotne to reverse crunches? Takie jak tutaj:


4. Inverted rows – na czym to najlepiej robić?
5. Split jumps to coś takiego?:


6. Thrusters?:



Niektóre ćwiczenia będę robić pierwszy raz i chcę się upewnić, że na tych filmikach jest to o co chodzi w tym treningu. Mam nadzieję, że nie męczę cię moimi pytaniami? ;]

Może mi też po twoich treningach w końcu zacznie lecieć z centymetrów :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Etrala, raz przeżyłam to i drugi raz muszę, bo będzie wstyd. Poza tym myśl, że po czterech tygodniach niskich kcal czeka regeneracja pomoże wytrwać każdą chwilę zwątpienia
Karniak,
1. parami
2. przerwy
3. podobnie. Tu masz taką wersję:




Jeszcze można robić z piłką. Powinno być w wątku Obli o treningu z piłką nie wiem czemu, ale ja zawsze wciskam piłkę gdzie się tylko da Jakieś zboczenie
4. kładąc sztangę na stojaki.
5. on już bardziej do wypadu robi, a split jumps są płytsze. Takie bardziej przeskakiwanie





6. Ok

Możesz pytać, pewnie. Jak będę wiedziała to postaram się pomóc, tylko ja tam żadnym autorytetem nie jestem. No i powodzenia w gubieniu cm. Damy radę

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241


06.02.12 DNT





+ kapusta pekińska, sałata lodowa, kapusta kiszona, rzodkiewki
+ niewliczane do soku: kapusta, seler naciowy imbir

Jest ciężkawo. Na szczęście jutro siłowy, więc trochę więcej jedzenia


magnez + vit.B6, cynk + vit.C, vit. A

Witaminę D zakupię jutro


Zmieniony przez - Oveja w dniu 2012-02-07 00:01:49

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antykoncepcja a policystyczne jajniki.

Następny temat

Trening na poprawe kondycji

WHEY premium