SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikki - spełnienie marzenia/ str46/ str59/ str83/ str92

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 419539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Ja tu się rozpisałam i znowu zonk z edycją Owszem trening bardzo fajny

Co do ryżu czerwonego to wyczaiłam go w biedronce, bardzo smaczny o lekko orzechowym smaku, jedynie trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo gotuje się go 20 min

Jeśli chodzi o zdjęcia to łapki są do przyjęcia, z brzucha na redukcji też coś będzie, ale zobacz Rion od boczków w dół (moja bolączka to masywne uda) i największe zmiany widać właśnie w rejonie boczków i ud.


Zmieniony przez - Nikki w dniu 2015-12-10 08:36:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Nikki ale nie ma źle nawet w tych rejonach. Masz co raz lepsze proporcje sylwetki, klepsydra jak się patrzy. A jeszcze ciągłe poprawianie góry poprawia te proporcje.
Taki masz typ sylwetki trzaskasz siady i ciągi a jak będzie redukcja to troszkę zejdzie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Podsumowując nie pozostaje mi nic innego jak dalej robić swoje, nie narzekać i przyjąć wreszcie do wiadomości, że taką, a nie inną mam sylwetkę i dążyć do coraz to lepszego, ładniejszego wyglądu oraz bardziej jędrnego ciała jak na swój wiek

A przy tym czerpać z tego przyjemność i radość jak do tej pory (zadomowiłam się na siłowni na dobre)


Zmieniony przez - Nikki w dniu 2015-12-10 09:04:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Nikki to jest najważniejsze jak się czerpie przyjemność z tego co się robi a jak do tego lepiej się wygląda to tylko na plus

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ajajajajaj, dziołcha!! żyłka na barku!!! no, no a dołem to wiesz, jak Rion pisze.. gruchy tak mają... musiałabyś góre fest zasuszyć, by dól ruszył z kopyta... ale przeciez forma letnia była świetna, więc w tym roku będzie jeszcze lepsza!!! twoja góra jest nieporównywalnie lepsza od tej, z która zaczynałaś! tylko podziwiać!

i poza tym zobacz, jak sie proporcje zmienily... z ksiazkowej gruszki stalas sie odworconym trojkatem i jeszcze talie udalo ci sie zachowac


Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-12-10 11:48:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikki, zabij mnie, ale mnie się bardziej podoba ta twoja masa, niż taki super wysusz. Fajnie jest i non stop widać u ciebie, że to idzie do przodu.

Btw - uwierz mi, z dwojga złego lepszy trochę za duży dół, niż za mały. Dzięki tym biodrom możesz sobie pakować na siłce bez żadnych obaw, że stracisz piękne, kobiece proporcje. Coś za coś.


Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2015-12-10 11:55:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
No i zrobiło się miodnie







Nikki do roboty tyrać barki

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
rion10
No i zrobiło się miodnie


no nie dogodzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
No nie ma lekko jak Nikki poklepiecie to osiądzie na laurach a tu trzeba śrubę dokręcić co by nie było podejścia narcystyczno-relaksującego

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Rion, my ją od początku klepiemy po plecach i pacz, jak dziołcha idzie do przodu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nabial

Następny temat

Pomocy! Wyglądam coraz gorzej

WHEY premium