SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikki - spełnienie marzenia/ str46/ str59/ str83/ str92

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 418430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Jak dla mnie lodzio miodzio.

A już myślałem, że nikt nie pamięta o javelin press czy planku w wersji rkc.
Ja dodam od siebie, że javelin kozacko wzmacnia rotatory stawu barkowego trzeba dobrze chwycić sztangę na środku i ładnie kontrolować ruch. Mam nadzieję, że masz jakąś lżejszą wersję sztangi na siłce bo olimpijką raczej nie zrobisz ale ćwiczenie jest świetne.

Podobnie ostrożnie z wykonaniem i ciężarem w external rotation bo łatwo sobie zrobić kuku z barkiem ale słuszna koncepcja mieć je w planie.

W pośladkach czuję ogień

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Rion dla Ciebie "lodzio miodzio", a mnie właśnie ogarnęło przerażenie....jeśli chodzi o wyciskanie sztangi jednorącz....ledwo mi szło dwiema rękami czy hantlą (mam słabszą lewą rękę) i albo kogoś zabiję albo siebie
U nas jest sztanga 20kg - długa, którą robię przysiady czy RDL i krótka 10kg, ale niewiele krótsza od tej 20kg To którą mam wybrać Aż takich krótki nie mamy u nas, dwie są te łamane V i U...

Zmieniony przez - Nikki w dniu 2015-03-03 10:50:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Patrząc na plan treningowy, to akurat wybór długiej czy krótkiej sztangi będzie tu najmniejszym problemem

Będzie się działo, powodzenia żonko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Nikki proszę mi się tu nie mazgaić Kto da radę jak nie Ty ? Ja wiem, że sobie poradzisz i nie mam w tym względzie żadnych wątpliwości. A wracając do ćwiczenia jeśli dasz radę zrobić tą sztangą 10kg to taką weź i właśnie fakt, że jest niewiele krótsza od tej 20kg jest jej atutem. W tym ćwiczeniu ważna jest długość sztangi bo właśnie rotatory pracują nad jej stabilizacją mimo iż sztanga jest trzymana na środku mocno ją trzeba kontrolować i stabilizować i to jest właśnie potencjał tego ćwiczenia. Jak sztanga jest za krótka wówczas jest słabszą wersją zdecydowanie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Dzięki mężu - proszę o wsparcie kiedy już zacznę ćwiczyć (żebym wytrwała):)
Rion proszę Cię...czy ja się mazgaję....NIEeeee:)
Jak dzisiaj na spokojnie się zapoznam z tym treningiem i ćwiczeniami to ruszam z kopyta od jutra - już się nie mogę doczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nikki jaki ty masz maks w płaskiej i na skosie w wyciskaniu i jaki maks w wyciskaniu na barki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Iza moje maksy to: wyciskanie na płaskiej - 42,5kg, wyciskanie na skosie - 35kg i wyciskanie na barki hantlą jednorącz - 15kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to ja bym się nie bała tego co Marta sie boi masz mocne mięśnie klatki piersiowej i barki nie angażują sie nadmiernie w wyciskanie na klatę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Nikki, plan dech zapiera! już widzę twój uśmiech na twarzy po pierwszym z tych dni!
a i wsparcie w mężu! Mężu drogi- wspieraj ją dzielnie!

Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-03-03 11:37:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Nikki
Iza moje maksy to: wyciskanie na płaskiej - 42,5kg, wyciskanie na skosie - 35kg i wyciskanie na barki hantlą jednorącz - 15kg


Mała korekta
wyciskanie na płaskiej 42,5kg x 4
wyciskanie na skosie 35kg x 4
PP jednorącz hantlą 15kg x 5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nabial

Następny temat

Pomocy! Wyglądam coraz gorzej

WHEY premium