SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikki - spełnienie marzenia/ str46/ str59/ str83/ str92

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 419528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
aha aha

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
27/02/2015 DNT

No proszę trochę mnie nie było, a tu takie dyskusje

Dziś za to wrzucę mój lunch, który przygotowuję do pracy (bez słodkości), ale równie smaczny, zwłaszcza kanapki super pasują do mięska

Miska:
suplementy: wit. A+E, wit. D, Chela-Mag B6, kreatyna, Gaba
napoje: kawa z mlekiem, herbata zielona, pokrzywa, woda
warzywa: sałata, rzodkiewka, papryka czerwona, brokuły



Lunch:




Zmieniony przez - Nikki w dniu 2015-02-27 21:56:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikki, priv wysłałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Będzie się działo

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obawiam się Twojej opinii co do mojej koncepcji Aczkolwiek uważam, że powinieneś plan ocenić i wprowadzić poprawki zanim Nikki do niego przystąpi. W końcu do lata chcemy z niej zrobić boginię plaż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
eee myślę, że nie będzie źle

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
28/02/2015 DNT

Cieszę się Marta, że się pojawiłaś i już nie mogę się doczekać jaki to trening mi przygotujesz A jak się uda zrobić ze mnie "boginię plaż' to już chyba będę w siódmym niebie, ale zanim to nastąpi czeka mnie sporo pracy Myślę, że razem z Rionem ustalimy trening idealny dla mnie na obecne założenia poprawy pupy, nóg i barków oraz dalsze masowanko

W tym tygodniu wyszły mi 3 treningi, dziś miałam iść, ale jak rano pomyślałam ile dzisiaj rzeczy muszę zrobić, to po prostu bym się nie wyrobiła z czasem

W końcu miałam czas na zakupy, mężczyźni zostali w domku, a ja poszłam pobuszować w sklepie z ciuszkami...fotki poniżej - muszę się pochwalić, ponieważ sama byłam mile zaskoczona...jakiś czas temu wchodziłam w rozmiar 36/38 a dziś kupiłam spodnie rozmiar 34 Zresztą wszystkie ciuchy, które brałam do przymierzenia (rozmiar S lub 38) okazywały się za luźne i musiałam wymieniać na XS bądź rozmiar 36
Naprawdę ekstra uczucie kiedy widać jak świetnie leżą ciuchy, jaki efekt przynoszą treningi i dieta - to motywuje mnie jeszcze bardziej do dalszej pracy nad sobą oraz utrzymania efektów na dłużej, tym bardziej, że nie jest to żaden przymus, a mój świadomy wybór oraz przyjemność jaką czerpię

Miska:

suplementy: wit. A+E, wit. D, kreatyna, Chela-Mag B6, Vita-min multiple sport
napoje: kawa z mlekiem, herbata zielona, pokrzywa, woda
warzywa: pieczarki



Fotki z zakupów



Śniadanie (kasza jaglana z mlekiem, owocami i orzechami):



Sałatka robiona wraz z synem (mix sałat, mięso kurczaka, awokado, pomarańcza, cebula z sosem musztardowo-miodowym);




Zmieniony przez - Nikki w dniu 2015-02-28 23:13:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Ale carrramba jesteś szybka, właśnie chciałam edytować fotki

Zmieniony przez - Nikki w dniu 2015-02-28 23:23:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nabial

Następny temat

Pomocy! Wyglądam coraz gorzej

WHEY premium