SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikki - spełnienie marzenia/ str46/ str59/ str83/ str92

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 418432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Chyba mam już wszystko dobrze ułożone, bo żadna z was nie ma uwag ani sugestii:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Fajnie, że masz wsparcie męża. Trzymaj michę i ćwicz, a cellulit zacznie znikać. Jestes szczupła, więc za jakis czas powinien byc mega efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Cześć:)
-owoce suszone staraj się zastępować świeżymi i sprawdzaj czy nie ma cukru w składzie albo konserwantów
-olej lniany zawiera fitoestrogeny, więc nie wiem czy powinnaś go przy swoim typie sylwetki jeść
-w 2gim sniadaniu 21.02 brak wartościowego zrodla białka
-kurczaka jedz wymiennie z innym mięsem
- skład zoltego sera tez kontroluj, szczegolnie tych pakowanych w plasterkach, bo rozne cuda tam juz widzialam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Dzisiaj zrobiłam 3 obwody:
- przysiady ze sztangielkami (każda 10 kg),
- martwy ciąg na prostych nogach ze sztangielką 10 kg,
- wykroki bez obciążenia
- spięcia brzucha
Wszystko po 10-12 powtórzeń, przerwa między obwodami 3 min.
FBW w trakcie przygotowywania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Hej, wrzucam wczorajszy plan żywieniowy, brakuje jednego posiłku, bo byłam na koncercie i wiem, że brakuje trochę kcal. Od ćwiczeń też miałam dzień przerwy. Dziś będzie lepiej:)
Powiedzcie jak to jest z tym olejem lnianym w moim przypadku, czy powinnam go pić raz dziennie te 10g czy może faktycznie przy mojej sylwetce nie powinnam?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Poniżej dodaję dzisiejsze posiłki. Niestety skusiłam się na kartacz, który zrobiła mama. Jadłam go ostatni raz, ciężki dla żołądka i ma strasznie dużo węgli, zaczęłam się zastanawiać jedząc go jak mogłam jeść coś takiego dobrych kilkanaście lat (raz w roku będąc u babci na wakacjach), masakra jedzeniowa:(

Wrzucam również przykładowy plan fbw:
A
przysiady ze sztangielkami
wykroki
wiosłowanie sztangielką
wyciskanie sztangielek na siedząco
uginanie ramion ze sztangielkami
spięcia brzucha

B
martwy ciąg na prostych nogach
wykroki
pompki przy ścianie
podciąganie sztangi wzdłuż ciała
pompki odwrotne (na triceps)
unoszenie nóg w leżeniu

Poniedziałek : FBW A (3 serie po 10 powtórzeń)
Wtorek: Tabata burpees (4 minuty)
Środa: FBW B (3 serie po 10 powtórzeń)
Czwartek: Tabata burpees (4 minuty)
Piątek: FBW A (3 serie po 10 powtórzeń)
Sobota-Niedziela: wolne

Czy może być? Obciążenia podam po paru ćwiczeniach ile dam rade zrobić.
Pytanie odnośnie łososia: czy to możliwe żeby miał 10g węglowodanów, powinno być ich chyba minimalnie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Straszny rozstrzał masz w tych miskach. Np. kcal raz 1600 raz 1800, potem 1500 i 1900. Przyjmij stały rozkład i się go trzymaj, bo ciągle zaskakujesz organizm i nie dajesz mu się ustabilizować. Trening sama układałaś? Nie wolisz zacząć od gotowca by Obli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Wiem, że skaczę z tymi kcal, postaram się wreszcie ustabilizować jedzenie.
Co do ćwiczeń to mamy w domu do dyspozycji tylko sztangielki, nie mamy ławeczki. Nie chcemy kupować, gdyż od maja chcemy wrócić na siłownię.
Mąż ułożył plan. Plan wydawał mu się niezły, pobudza różne grupy mięśniowe, ze wskazaniem na nogi i pośladki.
Co ewentualnie proponowałybyście zmienić ?

Od razu dodaję dzisiejszy plan żywieniowy:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Edycja:Pomyłkowo napisałam z konta męża

Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2013-02-26 20:55:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Wczoraj zrobiłam FBW z grupy B:
martwy ciąg na prostych nogach
wykroki
pompki przy ścianie
podciąganie sztangi wzdłuż ciała
pompki odwrotne (na triceps)
unoszenie nóg w leżeniu

Dziś tabata. A poniżej dzisiejsza miska:




Zmieniony przez - Nikki w dniu 2013-02-26 20:58:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nabial

Następny temat

Pomocy! Wyglądam coraz gorzej

WHEY premium