SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikki - spełnienie marzenia/ str46/ str59/ str83/ str92

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 418234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Tabelkę z wymiarami mam na str. 38, zdjęcia chcę wrzucić przed samym urlopem, ale jeśli są one Tobie Obliques potrzebne to mogę Ci je jutro na priva przesłać wraz z porównaniem z poprzednimi? To na razie mam się wstrzymać z rotacją węglami póki nie zerkniesz na pomiary i fotki? Obecnie mam 180g węgli w DT i 130g węgli w DNT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
23/06/2014 DT

Jak obiecałam wrzucam dzisiejszy trening, miskę i filmik. Na miskę proszę nie patrzeć, ponieważ jestem w trakcie ustaleń z Obliques odnośnie rotacji węglami w DT i DNT. Za poradą PawelSzEvc z działu Odchudzania zmieniłam w DT węgle z 180g na 200g, ale jak pisałam powyżej zobaczę co powie szefowa po zerknięciu na moje pomiary oraz fotki.

Trening:




2.) MC na prostych nogach - po przerwie 4-ro dniowej ręce szybko zaczęły boleć i już w 3 serii musiałam parę razy odłożyć sztangę na kilka sek.;
3.) wykroki w tył - 15kg w ostatniej serii mnie pokonało, ręce nie dały rady trzymać sztangielek, a do tego pobolewało mnie kolano, bo w 3 serii jakoś feralnie zrobiłam wykrok w tył chyba zbyt daleko, bo uderzyłam kolanem w podłogę;
5.) wyciskanie sztangi leżąc - progres w 4 serii sama zrobiłam 10 powt. i z pomocą ostatnie 2 powt.
6.) wiosłowanie sztangielką - zobaczymy na filmie jak mi wychodziciężko mi szło w ostatniej serii;


Trening siłowy: 1h 30 min

Brzuch (unoszenie nóg): 3x15 powt.
Brzuch (spięcia): 3x25 powt.
Orbitrek: 20 min
Rowerek: 10 min

Miska:
suplementy: wit.A+E, Magnez B6 Forte, Omega3



Film:

Wiosłowanie sztangielką w opadzie 15kg





Zmieniony przez - Nikki w dniu 2014-06-23 22:13:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
24/06/2014 DNT

Miałam dziś strasznie zabiegany dzień i nie miałam już sił na zrobienie tabaty i łydek (zrobię w czwartek). Wrzucam jedynie miskę.

Miska:
suplementy: wit.A+E, Magnez B6 Forte, Omega3, Vita-min multiple sport


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
25/06/2014 DT

Po treningu siłowym postanowiłam zrobić power walking na bieżni Dałam nachylenie 15 i szłam z prędkością 4, na pierwszy raz 15 min, ale byłam tak mokra jakbym wyszła spod prysznica, poślady bolały, więc pełen szacun dla Mali (widziałam, że chodziłaś nawet 1h czasu) Ale ogólne wrażenia super - alternatywa dla biegania, ponieważ nie zawsze mam siły na bieg po treningu. Postaram się zwiększać czas i prędkość z każdym treningiem

Wklejam dzisiejszą rozpiskę z treningu, miskę i wrzucę filmik z hip thrusta (ale chyba znowu ze złego kąta został nakręcony, postaram się więc w przyszłym tygodniu nakręcić prawidłowo).

Trening:




1.) przysiady - w 3-4 serii nie schodziłam do kąta prostego, bo zbyt duży był dla mnie ciężar
3.) hip thrust - w ostatniej serii mały progres o 2 powtórzenia niż ostatnio, ale i tak ledwo dałam radę zrobić, pupa bolała już strasznie
4.) wyciskanie sztangielek - w 3 serii byłam z siebie zadowolona, ale ostatnia seria mnie powaliła i te 5 powt. z pomocą to chyba za dużo...
5.) ściąganie drążka wyciągu do klatki szeroko - 4 seria już ledwo;
6.) przyciąganie uchwytu wyciągu dolnego do brzucha - już w 3 serii ciężko mi się robiło, a w ostatniej dałam radę zrobić jedynie 8 powt.
7A.) i 7B.) wyciskanie sztangi również mnie załatwiło w ostatniej serii (pomoc 4 powt. chyba też zbyt dużo pomocy?); drop-set - paliły mnie barki tak, że ledwo dałam radę zrobić chociaż tych parę powtórzeń;


Trening: 1h 15 min
Brzuch (unoszenie nóg): 3x15 powt.
Brzuch (spięcia): 3x25 powt.
Bieżnia (power walking): 15 min (nachylenie 15, prędkość 4)
Orbitrek: 15 min

Miska:

suplementy: wit.A+E, Magnez B6 Forte, Omega3, Vita-min multiple sport



Film:

Hip thrust 37,5kg




Zmieniony przez - Nikki w dniu 2014-06-25 22:16:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6486 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777449
Wiosłowanie wygląda bardzo ładnie ale najważniejsze są Twoje odczucia, gdzie czujesz pracujące mięśnie to najważniejsze bo wówczas wiadomo czy coś zmieniać czy pracują mięśnie jak należy

Hi[ thrust robisz dobrze, jak pośladki bolą to tak ma być a pośladki lubią wycisk i dobrze reagują na ciężki trening

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Ale się cieszę Rion, że wreszcie to wiosłowanie nieszczęsne dobrze wykonuję:) Nie ma to jak przeczytać parę dobrych słów po powrocie z ciężkiego treningu, z którego wróciłam padnięta straszliwie i nic mi się już nie chce...a dzień jeszcze trwa:) W wiosłowaniu mam spięty brzuch, spinam łopatki jak radziłeś i sama już czuję, że lepiej wychodzi mi to ćwiczenie - czuję napięcie w plecach przy spinaniu kiedy łokieć idzie do tyłu (sorki, że tak nie fachowo opisuję):) W hip thrust faktycznie za każdym razem bolą pośladki czyli jeśli tak ma być to super - o to chodzi:) Dziś już nikogo nie męczyłam na siłowni o nakręcenie filmiku, ale nakręcę jeszcze filmik z wiosłowania sztangą w opadzie podchwytem i z MC klasycznego, gdybyś miał chwilę Rion kiedyś przy okazji zerknąć jak mi idzie w tych dwóch ćwiczeniach to oczywiście będę Ci wdzięczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6486 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777449
Nie ma problemu podrzuć mi tylko pm i na pewno obejrzę filmy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nikki w hip trust jest taka drobna różnica miedzy dobrze a bardzo dobrze, ty nie wychodzisz z bioder, ale podnosisz całe ciało, a ruch ma być z bioder, pilnuj tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nabial

Następny temat

Pomocy! Wyglądam coraz gorzej

WHEY premium