SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikki - spełnienie marzenia/ str46/ str59/ str83/ str92

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 418373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Napisz co wymyśliłaś na najbliższy czas jeśli idzie o treningi. ciekaw jestem co zaplanowałaś.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Coś pisaliśmy z mężem przez pw. Nikki daj trzeba ustalić co byś chciała poprawić i co osiągnąć w najbliższym czasie. Można by np w ćwiczeniach podstawowych zejść nieco z ilością powt np 5x5 a całą resztę robić w wyższym zakresie powtórzeń.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Trochę brak czasu w środku tygodnia na złożenie planu, więc 2 treningi Nikki porobi co tam chce, a w weekend wrzuci jakiś plan. Myślę jednak aby odpuścić niskie zakresy powtórzeń, więcej superserii i zakres powt. 8-15 w zależności od ćwiczeń.
GVT dal popalić ukł. nerwowemu, gdzieś tam już jakieś bóle się pojawiały w plecach, a znając ambicję żonki to przy 5x5 ryzyko byłoby duże w chwili obecnej


Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2016-02-09 10:45:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Night/Rion jak już mąż wspomniał, póki co nie mam żadnego wymyślonego nowego treningu. Dziś myślę porobię ćwiczenia na nogi/pupę, których dawno nie robiłam np. goblet, RDL na jednej nodze, uginanie/prostowanie nóg na maszynie itp. I tak planuję porobić 3 serie po 12-15 powtórzeń
W czwartek myślałam o plecach np. wiosło sztangielką, ściąganie drążka do klatki, przyciąganie uchwytu do brzucha itp. Ale póki co to luźne pomysły, może w trakcie ćwiczeń coś mi się jeszcze nasunie do główki

Nowy trening chcę aby był przemyślany na spokojnie, a nie taki zwariowany jak ja jestem czasem (jak coś przyjdzie mi do głowy to szast prast i już wcielam w życie) i w zakresie większym niż 5x5, bo mąż mnie dobrze zna, zresztą sami też widzieliście, że szybko szłam z ciężarem i zaczęły się różne bóle i dyskomfort, które chciałabym, aby się już
nie powtórzyły A tak jak będę miała większy zakres powtórzeń to raz, że też da mi w kość, a po drugie nie będę leciała z ciężarami jak wariat.
Tradycyjnie myślę, że skupię się na dolnych moich partiach, które w dalszym ciągu mi doskwierają i są problematyczne oraz rozbudowanie plecków i barków, bo gdzieś mi się zapodziały przy tej masie

Takie mam na chwilę obecną przemyślenia

Obiecuję, że jak tylko ułożymy wspólnymi siłami nowy trening to wrzucę go do dziennika, abyście Panowie ocenili co myślicie



Zmieniony przez - Nikki w dniu 2016-02-09 11:20:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
09/02/2016 DNT

Jak to często bywa z moimi planami te dzisiejsze, o których pisałam legły w gruzach, ponieważ musiałam coś załatwić co się przeciągnęło w czasie. Do tego wracając musieliśmy zrobić zakupy i zrobiła się na tyle późna pora, że nie chciałam iść już na siłownię jak wiedziałam, że czeka mnie przygotowywanie posiłków na jutro.
Od dzisiaj wdrożyłam nowy rozkład BTW, ale jeszcze na poprzednich produktach, jakie jadłam do tej pory. Teraz muszę sukcesywnie wdrażać nowe produkty i nowe zasady ich przygotowywania. Nie wszystko udało mi się dzisiaj kupić, jutro dalej będę wędrowała po sklepach w poszukiwaniu co niektórych składników Dlatego też niektóre składniki muszę póki co zamienić na to co akurat mam dostępne

Wchodzę w etap redukcji i poniżej zamieszczam nową rozpiskę jak to będzie wyglądało:

DT - 140B/290WW/60T - ok. 2100 kcal
DNT - 130B/190WW/60T - ok. 1900 kcal


Miska:
suplementy: wit. C, wit. D, wit. A+E, Vita-min multiple sport, magnez, gaba
napoje: kawa z mlekiem, pokrzywa, herbata czerwona, woda
warzywa: papryka czerwona, soczewica, brokuły

http://potreningu.pl/profile/nikki#/date/2016-02-09 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
ŚRODA 10/02/2016 DT

Mimo nieciekawej dzisiaj pogody dotarłam na siłkę, fajnie sobie poćwiczyłam nogi i pupcię, a na koniec trochę brzucha

Nowe posiłki niesamowicie mi zasmakowały, że też wcześniej nie wpadłam na pomysł takiego przyrządzania To była uczta dla podniebienia i zmysłów

Myślałam, że będę bardzo głodna między posiłkami, ale chyba organizm jeszcze jest na poprzednich przyzwyczajeniach i jedzie na zapasach, a jak się już przyzwyczai do mniejszej ilości kalorii to zobaczymy jak będzie

Trening:

1. Przysiady 3 x 15 z zatrzymaniem na dole 2 sek.
30kg x 15/15/15
2. Goblet 3 x 15 z zatrzymaniem na dole 2 sek.
17,5kg x 15/15/15
3. Wymachy nóg w tył z linką 3 x 15
13kg x 15/15/15
4. Prostowanie nóg siedząc 3 x 15
10kg x 15/15/15
5. Uginanie nóg leżąc 3 x 15
5kg x 15 + 10kg x 15/15
6. Spięcia brzucha ze sztangielkami 3 x15
10kgx2 x 15/15/15

Niby taki lekki trening, ale bolało co miało boleć

Jedzonko :

Suple: wit. C, wit. D, wit. A+E, Vita-min multiple sport, magnez, gaba
Napoje: kawa z mlekiem, pokrzywa, herbata zielona, woda












Zmieniony przez - Nikki w dniu 2016-02-10 21:25:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Sorki za brak wypisek, ale te ostatnie parę spędziłam w biegu, po powrocie do domu czas w kuchni na pichceniu nowych posiłków - jeszcze się nie wdrożyłam i trochę czasu mi zajmuje przygotowanie jedzenia w danym dniu plus śniadania do pracy.
Wieczorem już byłam tak zmęczona, że nie miałam ochoty siedzieć przed komputerem tylko zasiadałam na kanapie z kolacją i łapałam chwilę oddechu i spokoju

Teraz jedząc smaczny posiłek nadrabiam zaległości w dzienniku

CZWARTEK 11/02/2016 DNT

Po pracy jechaliśmy od razu z synem na kolejne testy alergiczne z efektem takim, że syna podobnie jak ja jest uczulony na prawie wszystkie rośliny i drzewa Ma oczywiście szansę, że mu to minie w okresie dojrzewania, więc zobaczymy, póki co wytyczne dostaliśmy. Swoje musieliśmy wysiedzieć mimo ustalonej godziny, wróciliśmy wieczorem czyli całe popołudnie minęło jak z bicza strzelił.

Miska - 1900 kcal
suplementy: wit. C, wit. A+E, wit. D, vita-min multiple sport, magnez, gaba
napoje: kawa z mlekiem, woda, pokrzywa

Jedzonko czwartkowe:










PIĄTEK 12/02/2016 DT

Wczoraj dalej poćwiczyłam na co miałam ochotę Śmiałam się dzisiaj z zakwasów jakie miałam w okolicach kolan z tyłu, jak wstawałam po chwili siedzenia to tak ciągnęło, że ledwo szłam

Trening:

1.) Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3 x 10
30kg x 10/10/10
2.) Ściąganie drążka szeroko do klatki 3 x 15
20kg x /15/15/15
3.) Przyciąganie uchwytu do brzucha 3 x 15
40kg x 15/15/15
4A.) Przyciąganie wzdłuż ciała ze sznurem na wyciągu dolnym 3 x 15
13kg x 15/15/15
4B.) Pompki na poręczach 3 x max
cc x 9/7/7
5.) Unoszenie nóg leżąc na ławce 3 x 15
cc x 15/15/15

Miska - 2100 kcal
suplementy: wit. C, wit. A+E, wit. D, magnez
napoje: kawa z mlekiem, woda, pokrzywa

Jedzonko:












Zmieniony przez - Nikki w dniu 2016-02-13 13:33:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
SOBOTA 13/02/2016 DNT

W sobotę w ramach obiadku byliśmy z mężem w japońskiej restauracji, gdzie zjadłam smaczną zupkę z halibutem i warzywami oraz sushi z łososiem i paluszkami krabowymi

Miska:
suplementy: wit. C, wit. A+E, wit. D, vita-min multiple sport, magnez, gaba
napoje: kawa z mlekiem, pokrzywa, woda

NIEDZIELA 14/02/2016 DT

Wczoraj jeszcze trening taki sobie luźny.

Trening:

1.) Pompki 3 x max
cc x 15/10/10
2.) Przysiad klasyczny 3 x 15
30kg x 15/15/15
3.) Donkey Kicks na Smithie 3 x 10
gryf x 10/10/10
4A.) Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 3 x 15
10kgx2 x15/15/15
4B.) Inverted rows 3 x max
cc x 10/8/8
5.) Wiosłowanie sztangielką
12kg x 15/15/15

Miska:
suplementy: wit. C, wit. A+E, wit. D, vita-min multiple sport, magnez, gaba
napoje: kawa z mlekiem, pokrzywa, woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
A jak ciało, jak mięśnie - bo teraz właśnie powinno być widać zmiany nad którymi się napracowałaś robiąc ten objętościowy trening.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Szczerze powiedziawszy nie widzę żadnych zmian na plus w ciele po tym treningu. Możliwe, że jest to spowodowane dietą jaką miałam robiąc masę i efekty są "schowane", z tego powodu nie chciałam też wrzucać zdjęć w podsumowaniu, bo naprawdę nie ma się czym chwalić. Dół ciała w dalszym ciągu taki jaki był.
Obecnie redukcję dopiero zaczęłam, rozpiskę nowego treningu dziś postaram się wrzucić abyście mogli na nią zerknąć i ewentualnie coś doradzić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nabial

Następny temat

Pomocy! Wyglądam coraz gorzej

WHEY premium