SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikki - spełnienie marzenia/ str46/ str59/ str83/ str92

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 418465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Tygrysek już pomijając fakt porównania bananów do lodów - że to bez różnicy, (jak widać po przykładzie Twojej żony nie jest to bez różnicy), powiedz czy żona sama dyskusji prowadzić nie umie? Skończ adwokatować żonie, niech sama się wypowie bo pewnych rzeczy możesz nawet nie wiedzieć.

I proszę Cię nie pisz o braku zainteresowania, sama jej na priv napisałam bo zapytała o LC. LC nie jest dla niej oraz, że powinna docisnąć z ciężarami na treningu + ew aero/interwały po. Sama jej tutaj w tym dzienniku oceniałam filmy i to nie jednym zdaniem a całym opisem niemal od podstaw. Później w kolejnym privie Twoja żona stwierdziła jej technika jest ok bo nikt nic jej nie pisał A skoro ona wie lepiej to po co mam "kopać się z koniem".
Proszę tylko nie pisz, że się stara bo jak widać po efektach starania to nie wszystko.

Dodatkowo zauważ ile tutaj jest tematów do ogarnięcia + średnio 5 nowych, czasami jakiś może umknąć w tłumie. Od przypominania się jest post "Prośby, skargi do moderatorów" jak i spam, gdzie zazwyczaj siedzi ktoś kto podpowie.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Przeczytałam Wasze wypowiedzi i cieszę się, że mąż zabrał głos (bo zgadzam się z tym co napisał). Trenuję porządnie, trzymam dietę, a że czasem pozwolę sobie na małą przyjemność to nie zbrodnia, za to miła nagroda za mój trud.

Wracam do 1800kcal: 130b/60t/180ww (w dni nietreningowe o 25g mniej ww jak zaproponowała Obliques). Wieczorem jak będę miała chwilę wrzucę wczorajszy i dzisiejszy trening wtedy proszę o wypowiedzenie się co do zaproponowanego przeze mnie treningu i kcal przez najbliższe miesiące.

Póki co proszę Moderatorów o skasowanie tych wpisów, bo nie chcę mieć bałaganu w dzienniku.

Zmieniony przez - Nikki w dniu 2013-07-08 09:02:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Technika była poprawiana przez nas kilka razy ( nawet czasem przez 3 osoby na raz) i wciąż popełniasz te same błędy. To, że nikt nie napisał, że robisz coś źle nie oznacza, że nie możesz sama porównać filmy i zobaczyć, że robisz wciąż to samo. Nikomu się nie chce pisać non stop tego samego. Nie widzę w każdym ćwiczeniu progresu z serii na serię, co w ogóle dziwne, nawet widzę w drugiej serii dość często mniejszą ilość powtórzeń z tym samym ciężarem. Tak siła sobie nie opada, co jest na prawdę dziwne przy twoim treningu. Więc ja nie wiem co to znaczy trenuję porządnie.

przykład: wejścia na ławkę z 25.06 ten sam ciężar w pierwszej serii 20 powt, w drugiej już 18, gdzie walka? co padłaś ze zmęczenia? mimo to, następne ćwiczenia już zrobiłaś, sorki, ale dla mnie to nie jest porządny trening i to nie tylko tyczy się tych wejść

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2013-07-08 09:08:34

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
małą przyjemność to nie zbrodnia, a to miła nagroda za mój trud

Po tym stwierdzeniu straciłam ochotę na wypowiadanie się w tym temacie (a miałam już coś w otwartym oknie naskrobane).

Myślę, że zgodnie z Regulaminem działu, Twój dziennik powinien zostać przeniesiony do DTdP. Masz swoją koncepcję, tam możesz ją realizować. Poddam to dyskusji w gronie moderatorskim.

Sugeruję zapamiętać sobie jedną, ważną rzecz: kontrolowane odstępstwa od diety, zwane z angielski cheat meal są jedną z metod manipulacji dietetycznych osób zaawansowanych, które wymęczone długimi cyklami treningowo-dietetycznymi potrzebują boostera metabolizmu. I z założenia nie jest to syf, jak lody czy pizza, ale pełnowartościowy posiłek, np. stek z ziemniakami lub sushi. Umożliwia to dostarczenie składników odżywczych, co często nie jest wykonalne np. w czasie końcówki docinki. Choć i tu w wielu przypadkach docinka 6-8 tygodni opiera się na krystalicznie czystej misce.

Ciekawa rzecz: zaawansowana osoba następnego dnia po umiejętnym zaczitowaniu budzi się... Chudsza. Widywałam już przypadki trwałego spadku w talii o 1-2cm w przeciągu nocy.

Natomiast osoba początkująca, takim wybrykiem nie tylko zatrzymuje swój postęp, ale nawet go uwstecznia. Tu szukaj przyczyn swojej klęski.

Poczytaj sobie artykuł faftaqa: http://potreningu.pl/kobieta/artykuly/1725/czy-cheat-meal-lub-cheat-day-w-trakcie-trwania-redukcji-moze-mi-zaszkodzic

Aaa... Nagradzamy się za efekty, nie za "trud".

...
Abstrah**ąc juz od tego wszystkiego... Kobieta, która nie wypowiada się sama za siebie, ale potrzebuje kogoś do tego. Ba, akceptuje to i uznaje za coś pożądanego, nawet w czasie swojej nieobecności... Brak mi słów, nie wiem nawet jak to skomentować Odnoszę wrażenie, że to nie jest twój dziennik, Twoje decyzje, Twoja inicjatywa.
Ale cóż... Jak widać, są różne podejścia. Jednym potrzeba pomocy, innym po prostu prowadzenia za rączkę z powodu braku samozielności

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-07-08 09:15:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Wróciłam do pierwotnego rozkładu BTW (130b/60t/180ww).

Zaległości

Trening (niedziela):



Miska:
warzywa: pomidor, marchewka
napoje: woda mineralna 1l
suple: omega3, vita-min multiple sport


Miska (poniedziałek):
warzywa: kapusta czerwona kwaszona, pomidory
napoje: woda mineralna 1l
suple: omega3, vita-min multiple sport


Trening (wtorek):



Przy następnym treningu pupy muszę zwiększyć ciężar, bo dałam radę zrobić sporo powtórzeń. Jedynie ostatnie wznosy bioder to jest maksymalny ciężar, bo ledwo zrobiłam te 20 powtórzeń i więcej na sztangę się już nie zmieści.

Miska:
warzywa: fasolka żółta, cukinia
napoje: woda mineralna 1l
suple: omega3, vita-min multiple sport


Poniżej wrzucam planowany trening FBW, który od dziś będę wykonywać. Może być? Czy proponujecie inne ćwiczenia?




Zmieniony przez - Nikki w dniu 2013-07-10 08:22:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Dzisiejszy trening i miska

Trening:



Miska:
warzywa: papryka czerwona, cukinia
napoje: woda mineralna 1l
suple: omega3, vita-min multiple sport



Zmieniony przez - Nikki w dniu 2013-07-10 23:10:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Dzisiejsza miska:
warzywa: kapusta czerwona kwaszona, buraczki zasmażane
napoje: woda mineralna 0,5l + 1xherbata czerwona
suple: omega3, vita-min multiple sport



Zmieniony przez - Nikki w dniu 2013-07-11 18:19:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Trening:



Miska:
napoje: woda mineralna 0,5l + 1xherbata zielona
suple: omega3, vita-min multiple sport




Zmieniony przez - Nikki w dniu 2013-07-12 23:05:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Weekendowe miski:

Sobota:
warzywa: pomidor
napoje: woda mineralna 0,5l + 1xkawa + 1xherbata zielona
suple: omega3, vita-min multiple sport


Niedziela:
warzywa: sałata zielona, rzodkiewka
napoje: woda mineralna 0,5l
suple: omega3, vita-min multiple sport


Dzisiejszy trening i miska.

Trening:



Miska:
warzywa: kapusta czerwona kwaszona, cukinia
napoje: woda mineralna 0,5l + 1xkawa + 1xherbata czerwona
suple: omega3, vita-min multiple sport





Zmieniony przez - Nikki w dniu 2013-07-15 21:57:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Dzisiejszy trening pupy i nóg:



Przy sumo nie mogłam już zwiększyć ciężaru, ponieważ nie udałoby mi się zapiąć kółek i by pospadały.

Miska:
warzywa: ogórek małosolny, papryka czerwona, cukinia
napoje: woda mineralna 1l + 1xherbata zielona
suple: omega3, vita-min multiple sport




Zmieniony przez - Nikki w dniu 2013-07-16 22:37:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nabial

Następny temat

Pomocy! Wyglądam coraz gorzej

WHEY premium