SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Azzi- podsumowanie str.141, rzeźba str.144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Azzi ale fasolki to chyba nie trzeba ujmowac w misce. Zalicza sie raczej do zielonych, chyba
Co do tluszczu to moze weszla Ci jakas potrawa fasolkowa bo to nie mozliwe by miala takie wartosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Luni, ja muszę wszystko wpisywać. A weszła fasolka, tylko forum mi szaleje, może to dlatego. Układałam miskę na jutro, wpisuję mintaja a wyskakuje mi lizak chupa-chups.Musiałam poprawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Azzi bo jest fasolka szparagowa i fasola szparagowa. Ta druga ma bardziej prawdopodobne wartości, ta pierwsza to może jakas gotowa potrawa z masełkiem czy co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Azzi
Układałam miskę na jutro, wpisuję mintaja a wyskakuje mi lizak chupa-chups.

Dobrze, że tylko w dzienniczku takie rzeczy a nie na talerzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Jagoda
Dobrze, że tylko w dzienniczku takie rzeczy a nie na talerzu


Jakby tak na odwrót to czemu nie. Rzucasz na talerz lizaka, wyskakuje mintaj Jakie to oszczędności możnaby poczynić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ziuta, dzięki, nie sądziłam, że to ma znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
No Azzi może jakiś zlot zorganizujemy w tle trzaskające i chrupiace barki i biodra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
No jasne! Ten, komu nic się chrupie nie ma wstępu.

Miałam robić dziś interwały ale się poddaję. Łaziłam po mieście ze 2 godziny, potem przebywałam w mega gorącym pomieszczeniu i nie mam siły.
I kurcze, pocę się jak prosie. Płynęło mi dziś po twarzy, szyi, plecach, dekolcie i nogach. Aż mi głupio było. Nigdy wcześniej sie tak widowiskowo nie pociłam, nawet w ciepłych krajach. O co chodzi?
Miskę miałam uszykowaną ale udało mi się wcisnąć tylko kawał mięcha i garstkę czereśni. Może jeszcze coś zjem ale z pewnością nic ciężkiego i ciepłego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
widze coraz wiecej podobienstw u 40-tek: zakwasy, chrupanie w kosciach, ja dzis jeszcze pilam jak szalona normalnie powykanczalam wszystkie rozpoczete butelki z woda a potem rzecz jasna pocilam sie.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dlaczego nie chudnę?

Następny temat

Jaki trening wybrać?

WHEY premium