SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SIŁA]Kokos DT just for fun

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 374915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Dokończe tylko ....ciężko mi się ćwiczyło, bo mnie zatykało (takie typowo nerwowe duszności, kiedy oddech jest płytki). Ale na ten czas pobytu na siłce głowa mi się wyłączyła.
Z przysiadu jestem zadowolona.. Z wyciskania... nadal moje witki górne gną się pod cięzarem powyżej 20kg. Power Clen - bez progresu ale podobno coraz ładniej technicznie Ja tam widzę w lustrze, że to jeszcze nie to ale już szybciej wchodzę pod sztangę do przysiadu.
A dla mnie najważniejsze, że wogóle dałam dziś radę!

Azzi - tak mam Was i no ten... się trzymałam cały dzień a teraz się poryczałam... idę po wino...



Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-07-04 20:59:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ja wiem, że to nie do końca ale zawsze cuś...Też mam, otworzę, popijemy razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
azzi
... popijemy razem.

oj tylko, że ja mam duże szanse się dziś spić totalnie... co nastąpi po połowie butelki
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Kokosik trzymaj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Kokosik a raczej koksik trzymaj się jutro nowy dzień będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Łe, to ja muszę butelkę wydudlić coby się poczuć wstawioną. Ale ja mam twardy łeb, to u mnie rodzinne. I tak teraz dużo gorzej, latka lecą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
To i ja ściskam ale popijam miętką-będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Kokosik, ja też Mazowsze.Do centrum W-wy mam 20km. Także wiesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Brzmi tak samo jak Tarchomin Stamtąd do centrum też 20km (które to 20km wspominam jak czarny sen) Jest nas kilka z Wawy i okolic... możnaby i coś na mieście uskutecznić w piątkową lub sobotnią noc... Kokos się rozmarzył będąc już lekko zawianym
... i dalej mnie buczenie trzyma... ja tam łatwo się wzruszam... dziękuję za wsparcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Dopij i idź spać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 100 powtórzeń

Następny temat

ból głowy po NO PRELOAD i KREATYNIE

WHEY premium