SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

walka z tłuszczem /uwaga! blog!!!/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
Moje zdanie juz poznales super chyba lepsze to od moich "glupich" pomyslow

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018


sprawdz @ prosze i ptasio skoro je lubisz, jaki to gatunek

przepraszam ze zmienilam Cie w kolesia



Zmieniony przez - taska w dniu 2005-06-05 00:21:23

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
e-lite: chciałam na czysto, to i robię na czysto . Koffeinki nie lubię, to nie używam. A inna chemia mnie nie pociąga, bo za mało o tym wiem, a nie lubię brać w ciemno "bo wszyscy biorą".

taska: sprawdziłam już i odpisałam, niech to biedactwo przestanie machać skrzydłami, bo się zamęczy

A teraz... dobranoc!!!

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
nie uczyli mnie na studiach o ptaszku ktory zwie sie biedactwo sp.chyba nie bylam pilna uczennica <hahaha>
Dzieki



Odeslane

Zmieniony przez - taska w dniu 2005-06-05 01:56:25

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Uka rozsadna z Ciebie bestia! im mniej chemii tym lepiej to jest najwieksza prawda w tym sporcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3950
...powiedział moderator w Dopingu i doradca w Suplementacji.

Uka, te mazidła, o których piszesz, to pod pas neoprenowy ?

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Nie mam pasa neoprenowego, dopiero rozważam tę opcję. Chociaż jak widzę, jak się laski w tym pocą, to nie mogę powiedzieć, żebym jakoś chętna była. W końcu do tej pory bez pasa też ładnie schodziło.
Ale zastanawiam się nad pasem, bo któregoś razu przy ćwiczeniu na maszynie do spięć brzucha złapała mnie jakby kolka i trochę się przestraszyłam, że skoro ćwiczę do upadku mięśni, to przy kolejnym zwiększaniu obciążenia chyba trochę ryzykuję przepuklinę i tak sobie wymyśliłam, że pas neoprenowy mógłby być tu jakąś pomocą.

No więc mazidła na ciało, a nie pod pas [póki co]

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3950
Hmm... Ja zakładam pas tylko do aerobów (a i to nie zawsze). Kiedyś zakładałem go też na siłowni, ale akurat do treningu brzucha zdejmowałem, bo spięcia i wznosy w takim pasie są CHORERNIE niewygodne. Zwija się, mlaska, kłapie i wydaje nieprzyzwoite odgłosy. Osobiście nie polecam.
Natomiast ze względów bezpieczeństwa lepiej po prostu ćwiczyć brzuch bez obciążeń. Chyba, że ta krata na brzuchu tak Cię oczarowała, że chcesz mieć wyraźniejsze mięśnie.

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
A co to za ćwiczenie brzucha bez obciążeń?! Nawet nie poczuję, że coś poćwiczyłam, a o zakwasach w brzuchu mogłabym tylko pomarzyć. Zdecydowanie krata na brzuchu mnie oczarowała - i to do tego stopnia, że ostatnio robię wynalazki na siłowni.
Usiadłam mianowicie do tego wyciągu, którym się ćwiczy "poziome przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie" [czyli grzbiet] i przywiązałam sobie kostki długą linką [tą, której panowie używają do ćwiczenia tricepsów z górnego wyciągu] do linki tego wyciągu, a potem się ułożyłam na plecach i robię unoszenie bioder z obciążeniem.
O coś takiego: https://www.sfd.pl/temat194872#post8 tylko bez unoszenia głowy i barków, bo za głową trzymam się tej leżanki od wyciągu - dla równowagi.
Uwaga! Ćwiczenie podchwytliwe: trzeba najpierw ustawić sobie obciążenie, bo inaczej trzeba się wyplątywać i wplątywać na nowo, hrhrhrhr...

Następnym razem spróbuję sobie obwiązać raczej/lub/i uda, bo przy związanych kostkach to trochę za bardzo się zginacze bioder angażują [nawet najmniejsze obciążenie okazuje się strasznym obciążeniem]. Trudne ćwiczenie, trzeba popróbować, żeby się go nauczyć, nawet jeśli bez obciążenia nie sprawia większego kłopotu.

No ale za to mam znowu - wreszcie! - zakwasy w brzuchu [znaczy się: poćwiczyłam! ].


Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2005-06-05 12:59:49

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3950


Ahem... no cóż, ćwiczenia brzucha bez obciążeń to takie, które wykonuje się w celu stworzenia delikatnej kratki, a nie kulturystycznego sześciopaku. A solidne zakwasy mięśni brzuchadla mnie praktycznie równoznaczne z kontuzją. Ale widzę, że przy Tobie jestem po prostu leszczem. Gratuluję wynalazku.

Um... Czy byłaś bacznie obserwowana podczas tych praktyk z wyciągiem ?

I czy Twoja garderoba na siłowni wygląda tak, jak u tej pani w linku ?

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

próba ckd

Następny temat

pasy wyszczuplajace

WHEY premium