SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

walka z tłuszczem /uwaga! blog!!!/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
/nadal nic ważnego/

Dziś już dobrze. Ku mojemu zaskoczeniu wstałam z prawie płaskim brzuchem, co radośnie zrzuciłam na karb wzmocnionych mięśni brzucha.
A potem poszłam na trening i znowu dałam czadu. Wróciłam ledwo żywa i przespałam 4 godziny. [edit: chyba nawet trochę przegięłam, właśnie mi krew poszła z nosa, bez żadnej istotnej przyczyny...]

A co do treningu - doszłam do wniosku, że znudziły mi się aeroby. Do tej pory po normalnym, godzinnym treningu siłowym robiłam 40'-50' właściwych aerobów na 70% HRMax na orbitreku. A dziś wlazłam na 30' minut na bieżnię i nie interesowałam się tętnem, tylko sobie pobiegałam tak, jak mi pasowało. I tak mi się chyba bardziej podoba.
Wiem, że właściwie wykonywane aeroby teoretycznie lepiej służą spalaniu tłuszczu, ale juz mam dość tego spalania, reszta się spali przy okazji.

Ale może jeszcze zmienię zdanie i wróce do aerobów, nie wiem.
W końcu tylko krowa nie zmienia zdania

Pozdr,


Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2005-05-14 22:06:11

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
Sluchaj cwicz tak abys nie miala problemow z krwotokami... raczej nie na tym ma zabawa polegac.

Co do aerobow, ja w zeszlym roku przez 5mscy, 5x w tyg biegalam na tetnie 75-85% po gorach, dystans okolo 10-12km i nic a nic nie schudlam... to znaczy miesnie rosly ale tłuszczyk ciagle je przykrywal. ALe to tylko tak ode mnie.

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
OK, tylko że ja wtedy, gdy ćwiczę to nie mam "problemów z krwotokami", ani nie czuję, żebym jakoś zbyt ambitnie ćwiczyła. A obciążenie biorę takie, przy którym mogę robić te założone 3-4 serie po ileśtam powtórzeń. Dopiero jakieś 30-60 minut po zakończeniu całego trenigu robię się klapnięta, senna i czuję, że było mocno, bo ledwo kończynami powłóczę.
A krew z nosa wczoraj była po raz pierwszy odkąd zaczęłam ćwiczyć i w sumie nie było tego dużo.

Raport z obwodów będzie za kilka godzin [niewiele się zmieniły, ale chcę to wszystko wrzucić w mybodycomp], bo teraz muszę lecieć do biblioteki, zanim mi ją zamkną.

Pozdr,

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
RAPORT POMIAROWY

W ciągu ostatniego tygodnia wróciłam do 56kg wagi, ale według mybodycomp nabrałam 0.75kg mięśni, a straciłam 0.25kg tłuszczu. Tym samym BF spadł o [cytuję:] -0.670000000000002% i mam teraz 25.77%.

Z niepokojem wyczekuję momentu, w którym mój organizm zatrzyma chudnięcie i będzie się przestawiał na nowy skład. Oczywiście boję się, że to już, ale teraz mogą być też inne przyczyny zwiększonej wagi ciała . Zatrzymana woda, przeżarcie z piątku itp.
Na razie zostawiam ostatnio wprowadzone zmiany [1400kcal tylko w dni nietreningowe, 1700kcal w treningowe] i zobaczymy co z tego wyniknie za jakieś dwa tygodnie.

Pozdrawiam,

Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2005-05-15 13:48:00

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5372
Oj tam krwawienie, poprostu za dużo w nosie dłubałaś....

A tak na poważnie, przyczyn krwawienia może być wiele i jeżeli krwawienie się nie będzie pojawiać to nie ma się czym martwić.
Pozdrawiam i czekam na pomiary !
Tylko nie mierz się tą rozciągniętą metrówką i popsutą wagą !!!! Dziś bez oszukaństwa Wszyscy poznamy wkońcu prawdę !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
AAAAAAAAAARRRRGHHH...!!!

VOLT, zdemaskowałeś mnie z tą rozciągniętą miarką i zepsutą wagą...

Mam taką głupią wagę, że jak wchodzę na nią powolutku, na paluszkach, to pokazuje 56kg. A jak stąpnę z impetem, to za karę widzę 58kg Ale, ale!!! Gdybym z moimi obwodami ważyła 58kg, to pewnie miałabym mniejszy %BF Może to jest jakiś pomysł...?

...


Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2005-05-15 14:34:17

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Jeeeezzzuuuuuu... zaraz zwariuję. JA CHCĘ JEŚĆ!!!

A najgorsze jest to, że wcale nie czuję głodu, nie ssie mnie, 20 minut temu jadłam kolację... Fizycznie więc jest OK, ale psychicznie wymiękam. Gdybym mogła wyjść z domu, albo chociaż pójść spać, to by nie było problemu. Ale ja muszę siedzieć i pisać tą cholerną pracę roczną, a masło orzechowe razem z całym bochenkiem białego chleba śpiewają do mnie chórki z kuchni...

Na razie ratuję się herbatą, ale jestem bliska złamania. O, właśnie Małżonek usiadł obok mnie z furą twarogu na słodko...

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
UKA dasz rade, wiem co oznacza glod psychiczny... zapijaj caly glod... po prostu cialo sie buntuje jak nie bedizesz juz mogla wytrzmac zjedz jakies warzywko zielone najlepiej

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Uuuufff... udało się, kryzys zażegnany przy pomocy litra herbaty.
Straty: jakieś 10g orzechów włoskich .

Dzięki, taśka . Warzywko? na noc??

Pozdr,

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
zielone maja bardzo niskei IG ww wiec nie sa az tak szkodliwe.. a w razie kryzysu lepiej to niz maslo orzechowe

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

próba ckd

Następny temat

pasy wyszczuplajace

WHEY premium