SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

walka z tłuszczem /uwaga! blog!!!/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
gdzie kupić masło orzechowe??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
W duzych sklepach i supermarketach, chociaz ja znalazlam w calkiem malym samoobslugowym. U nasz zdaje sie nie ma z tym wiekszego problemu, stoi zazwyczaj albo gdzies kolo Nutelli, albo na "zdrowej zywnosci" miedzy soja i czekolada bezglutenowa, albo wsrod "rzeczy dziwnych" zwanych tez czasem orientalnymi [platy do sushi, makaron sojowy, zupki chinskie itp], albo w slonych przekaskach obok orzeszkow w puszce prazonych solonych.
Ceny nie pamietam, ale nie byla jakas zawrotna. Cos mi sie kojarzy 13zl za spory sloik, ale to nic pewnego.

O, ja mam takie: http://glinki.com/?l=tiyveb 
Możesz też zamówić w necie: www.batom.pl/product/c1104.html - o, bez soli i cukru za jedyne 6,79zł. Tu też jest: http://www.naturo.pl/product_info.php?products_id=468 - kurtka, fajna ta stronka, trzeba będzie się jej przyjrzeć...


Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2005-05-16 16:05:25

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
Dzięki za odpowiedź UKA!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Nie za
ma co


------------------------
Po wczorajszym treningu [jutro pewnie znowu będę chodzić jak potłuczony szczudlarz] nie dałam rady zrobić aerobów. Nie wiem, czy to kwestia ciśnienia, czy tego, że zrobiło się cieplej i w klubie było duszno, czy może po prostu - co wydaje mi się najbardziej prawdopodobne - trening siłowy był na tyle mocny, że organizm odmówił posłuszeństwa.
W każdym razie od wczoraj zastanawiam się nad przeniesieniem aerobów na inne dni. Konkretnie środę, piątek i niedzielę. Jedyny problem jest taki, że miałabym tylko wtorek wolny od treningów.

Niech mnie ktoś przekona do tego pomysłu, poproszę...


Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2005-05-17 09:52:07

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Trzeba było zacząć bardzo lekko, aby w miarę spadku poziomu kwasu mlekowego stopniowo przyśpieszać.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Mówisz o aerobach? Zaczęłam od marszu na bieżni przez bodaj 1.5 minuty na 6km/h, potem dałam prędkość 9.5km/h, ale mnie zamroczyło po 15 minutach. Pomaszerowałam jeszcze 5' i zeszłam. Wczoraj na siłowni robiłam dolne partie, dlatego podejrzewam, że to trening siłowy był "winien" braku sił na bieżni [chociaż tydzień temu po takim samym treningu siłowym bez problemu wytrzymałam 40' - ale na orbitreku], ale z drugiej strony generalnie z kondycją też jakoś cudownie jeszcze nie jest.

Marsz na początku powinien być dłuższy?


Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2005-05-17 13:58:29

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Jeśli na siłowni w dalszym ciągu ćwiczysz do upadku mięśniowego, ćwiczysz na neoglukogenezie, czyli konwersji kwasu mlekowego do glukozy. Możesz spróbować takiej sztuczki: zacząć bieg z relatywnie dużą szybkością, zbliżając się do progu zadyszki, ale go nie przekraczając, żeby korzystać z neoglukogenezy (przepalać już powstały kwas mlekowy), ale nie dopuszczając do dalszego powstawania kwasu mlekowego. Po 2-3 (może 5?) minutach przechodzisz do marszu i po dalszych 5 stopniowo - nie skokowo - podjeżdżasz w górę z tempem.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
czy masło orzechowe jest super

zawsze mi sie kojarzyło z czyms słodki i tłustym od czego sie ino tyje

wyjasnie mi ktoś dlaczego mało orzechowe pojawia sie na tych stronach?????

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Tłuszcz zawarty w orzechach jest niby zdrowy, więc to masło spopularyzowano w stanach. Amerloki popijają to colą, i skutki są znane . Co innego na diecie ketogenicznej - wtedy jest OK, pod warunkiem, że producent nie dodał do niego cukru 'dla smaku' - akurat w Polsce to norma, więc dobrze ci się kojarzy

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

próba ckd

Następny temat

pasy wyszczuplajace

WHEY premium