SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

walka z tłuszczem /uwaga! blog!!!/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Dziś rano, ot tak wlazłam na wagę.

57 kg

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5372
57 kg ? Pewnie waga się popsuła....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
... nie, przesunelam wskaznik na -5kg zanim weszlam


P.S. O, kurde, musze zaktualizowac moje dane w profilu!!!

Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2005-04-20 14:02:07

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
...a ja znowu siedze w pracy i dlubie jakis katalog...

Z treningu znowu nici


Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2005-04-21 18:32:59

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
pamietaj praca to pasja

odbijesz sobie w weekend

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Na weekend jedziemy do teściów, odbiję sobie co najwyżej przez ćwiczenie unoszenia łyżki do gęby, a w najlepszym wypadku - spacerek.
Ale podobno "obiad nie będzie wystawny", jak się wyraziła Mama Gorzej, że oni nie widzą, że ja jestem na redukcji i nie chcę, żeby się dowiedzieli - więc trzeba będzie trochę odpuścić na chwilę dla niepoznaki.

No cóż. Takie życie. Efekty będą o te dwa tygodnie później, ale czymże są te dwa tygodnie wobec zyskanych kilku lat...?

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uka, z przykrością muszę to powiedzieć - jeśli nie uczynisz z treningów czynności tak samo niezbędnej i regularnej jak powiedzmy mycie się nie masz szans na widoczne efekty. Niestety, wszystkie te powody "uniemożliwiające" trening to wymówki - nie ma osoby na tym świecie która nie byłaby w stanie znaleźć 30 minut dziennie (a tyle na 100% wystarczy, nawet nie codziennie a co drugi dzień) by przy odpowiednim wykorzystaniu tego czasu przeprowadzić efektywny trening siłowy. I to niezależnie czy na siłowni, czy w dowolnym innym miejscu. Jeśli jakiekolwiek powody uniemożliwiają Ci pójście na siłownie, zrób trening w domu. Jeśli nie masz żadnego sprzętu, zrób go wykorzystując ćwiczenia w których obciążenie stanowi masa Twojego ciała. Naprawdę, mogę to powiedzieć z całą odpowiedzialnością, nie znam ani jednej osoby która cokolwiek by osiągnęła ćwicząc okazjonalnie a nie systematycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Tyka... Ja to wszystko wiem i rozumiem i boleje nad swoim losem...
Tylko ze od 10 dni wracam do domu w okolicach 23-ej zwyczajnie nieprzytomna i z oczami jak kroliczek od kilkunastogodzinnego sleczenia przy 22calowym monitorze. Jedyne na co mam sile, to usiasc przy moim komputerku i ulozyc jadlospis na nastepny dzien. A nastepny dzien zaczyna sie o 6:15, kiedy to ledwo przytomna gnam [ok, stoje w korkach] przez cala Warszawe do roboty na kolejne kilkanascie godzin.

Treningi sa dla mnie bardzo wazne i mocno mi dokucza fakt, ze teraz mam przerwe. Niestety pracuje w takiej branzy, w ktorej nie ma wymowek, a wszystko jest na wczoraj i tak naprawde nie zna sie dnia ani godziny. Tak jak teraz - wlasnie kluczowy klient w polowie kwietnia przypomnial sobie, ze potrzebuje 60-stronicowy katalog produktow na impreze pierwszomajowa... W normalnych warunkach i normalnych godzinach pracy jest to niewykonalne. Na szczescie dzis calosc idzie do druku.

Poza tym - codziennie mam trening interwalowy - biegi do autobusu [3 do 4 przesiadek na trasie]. Wczoraj myslalam, ze sie wyrobie na silownie, wiec mialam ze soba wszystkie rzeczy -> zaliczylam biegi z obciazeniem na odcinku Centrum-Centralny w jakze milej atmosferze Warszawy Centralnej w godzinach wieczornych.


Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2005-04-22 10:07:19

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uka, są setki sposobów aby pomimo to trzymać się planu i trenować. Uwierz że to tylko kwestia priorytetów i determinacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
...hmmm...

W sumie masz rację. Trochę nie przyszło mi to do głowy, że lepiej robić cokolwiek, niż nic. Wezmę to pod rozwagę.

A w tej chwili - cóż - nadal jestem w pracy [dziś od 8:30] i nadrabiam różne zaległości w oczekiwaniu na następne materiały. Jak już je dostanę, to jeszcze tylko jakieś 5-6h roboty i można iść do domu...

"Go ahead, make my day..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

próba ckd

Następny temat

pasy wyszczuplajace

WHEY premium