SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

walka z tłuszczem /uwaga! blog!!!/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
Tyka dziekuje Prosze, prosze napisales dla Uki dokladnie to o co mi chodzi

Uka trzymam nadal kciuki, idzie Ci bardzo dobrze.... byle tak dalej.

Co do mnie to od poniedzialku konkretny plan, dieta i aero koniec przerwy

Zmieniony przez - taska w dniu 2005-05-08 00:09:39

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258


Ale ja napisałam o tym akurat ćwiczeniu, bo to zjawisko mnie akurat zdziwiło. Wcale nie jest tak, że do tricepsa przywiązuję największą wagę - to tylko jedno z wielu ćwiczeń. Prawdę mówiąc, miałam wrażenie, że ja się koncentruję właśnie na brzuchu, nogach, plecach i klatce [w takiej właśnie kolejności].
A obciążenie do niego [jak i do innych ćwiczeń] też nie było dobierane na zasadzie: "no to spójrzmy, czym by tu dziś poćwiczyć". Zaczęłam od ćwiczenia jednorącz, ale z jakichś przyczyn uznałam, że tak mi będzie lepiej. Potem brałam różne obciążenia i z ostatnich notatek wynikało, że 5kg było jakby ciut za mało. Następny dostępny ciężar to 7.5kg - i tyle.

Co do posiłków - to nie tak, że ja dopiero teraz myślę o posiłkach potreningowych. Zawsze starałam się stosować do ogólnych zasad "nadrabiania strat" po treningach. Tym razem chodziło mi jednak o to, że w tym, tu, moim blogu w pewnym momencie wypowiedziałeś się na temat mojej diety [cytuję: Abstrah**ąc od kaloryczności diety i jej makroskładników spróbuj je nieco inaczej rozłożyć, koncentrując około 50% z nich w 2 posiłkach okołotreningowych - 25% w posiłku na około 1,5 godziny przed treningiem oraz 25% natychmiast po treningu] i że ja teraz chcę się do tego zastosować. OK, być może późno, ale - umówmy się - lepiej późno niż wcale .

O propozycji treningu się nie wypowiem. Muszę przemyśleć.

A tymczasem idę spać.

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Taska - założysz sobie blog?

Oki, oki, już idę...

Dobranoc!

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
Przepraszam Cię Uka !!!
W końcu to TWÓJ blog.
Przepraszam i nie wtrącam sie więcej.
Agent J-23

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Ależ nie przepraszaj, nie ma za co, naprawdę!!!

Po prostu łatwiej Ci będzie uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania, gdy zadasz je w osobnym wątku - tylko o to mi chodziło.


Wcale mnie nie ma! Śpię!!!

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
Uka po co mi moj blog ... mam przeciez Twoj a i jeszcze do tego zadajesz pytania na ktore ja szukam odpowiedzi... heheh

A tak powaznie to nie bede Ci tutaj smiecic i napewno nie wkleje swojej diety czy treningu tutaj hrhhr, tak sobie wpadam i czytam co Pan T ciekawego napisal
Poza tym kibicuje jak Cheerliderka

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorki Uka, po przeczytaniu Twojego komentarza myślę że po prostu mamy rozbieżne zdanie na temat celu pisania i odpowiadania w takich postach jak Twój.

Ja traktuję je jako dziennik treningowy, w którym skupiamy sie na pryncypiach treningu i diety i ewentualnie prosimy czytających o opinię w sprawach istotnych dla naszych wyników.

W Twoim wykonaniu to jest jednak BLOG hehehe. Nie ma w tym być moze nic złego, utrudnia to jednak wyrobienie sobie pogladu na to jak naprawdę wyglada to co robisz i rady bywają nietrafione.

Gdy o czymś piszesz ja odbieram to jako dokładny opis Twojego postępowania, a potem okazuje sie że to jest jedynie luźna refleksja na temat jakiegoś drobnego szczegółu z danego dnia, podczas gdy tak naprawdę to wszystko robisz inaczej W związku z tym proponuję - bloguj sobie dalej, jeśli natomiast masz konkretne pytanie na które pragniesz uzyskać odpowiedź, przedstaw problem w pełnym kontekście i oznacz jakoś ten fragment tekstu w wyraźny sposób, np. boldem, lub umieść konkretne pytania na końcu wypowiedzi w formie punktów. To ułatwi wyłowienie z tekstu tego co stanowi meritum i wymaga odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Tyka, po raz kolejny muszę Ci przyznać rację, mamy zdecydowanie rozbieżne zdanie na temat celu pisania i odpowiadania w takich wątkach.

A dziś weszłam tu z zamiarem napisania: "Tyka, sorry, ja ćwiczę rekreacyjnie i - teraz akurat - rekreacyjnie się odchudzam. Nie ważę tony, nie zgubię tony, chcę trochę zmienić strukturę ciała - i już. Nie jestem i nigdy nie będę zawodowcem, nie oczekuję bóg wie jakich rezultatów "in no time at all". I dlatego póki co zostanę przy moim treningu [z niewielkimi modyfikacjami w miarę postępów], zwłaszcza że dopiero go zaczęłam i nie mogę jeszcze właściwie ocenić rezultatów. Chcę go porobić do końca wakacji, a nad gęstością zastanowię się na jesieni."

I to jest akurat poważna deklaracja, a nie fragment i do tego możesz się ustosunkować.

Pozdrawiam,

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma tu nic do czego trzeba by sie było ustosunkowywac, brak jakiegokolwiek konkretnego pytania w którym mógłbym udzielić porady na podstawie własnej wiedzy lub doświadczeń

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Będzie pytanie.
Czy w miarę spadku wagi powinno się zmniejszać wartości B/T/W zgodnie z ustalonym kluczem, że każdego z makroskładników jest ileśtam na kg masy ciała?
Czy przy układaniu diety nie powinno się liczyć makroskładników na kg LBM?

Od razu jednak zaznaczam, że powyższe nie jest nurtującym mnie problemem, po prostu zaciekawiły mnie teoretyczne podstawy "tego wszystkiego".

Pozdr,

"Go ahead, make my day..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

próba ckd

Następny temat

pasy wyszczuplajace

WHEY premium