SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

walka z tłuszczem /uwaga! blog!!!/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Nie ma problemu, wkopiuj to sobie teraz do swojego bloga, nie będziesz musiała drugi raz klepać A skoro teraz nie przekraczasz 1200 - no to się ustaw na tydzień na 1200, a potem co tydzień troszkę podnoś. Tak ja bym zrobiła, a pamiętaj, że ja już prawie mam kratkę na brzuchu, więc jestem nie lada autorytet!

A tymczasem sobota, dzień pomiarowy. I co?
I pomiarów nie będzie, bo gdzieś mi miarkę wcieło.

Może jutro.

Pozdr,

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
No ba Uka z krata to Uka Szefunio Mała rządzisz

Racja kopiuje i wklejam Ty to masz łep

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Halo, panowie! Do góry z tym wątkiem!

OK, a teraz się przyznam. Wytrzymałam z liczeniem/ważeniem/mierzeniem chyba ze trzy dni. Nie jem więcej, ale nie liczę.
Ważę 55 kg, obwody dalej spadają, BF dalej spada [w niedzielę było 24.8%] - no to na diabła mam liczyć, kiedy mi się nie chce?

Chwilowo mam przerwę w treningach, bo koniec karnetu na siłownię zszedł mi się w czasie z obłożeniem w pracy i sesją na uczelni. Jutro ostatni egzamin, to może w czwartek skoczę na siłkę.
Zastanawiam się nad kupnem hantli regulwoanych do domu - o, takie mi się podobają: http://glinki.com/?l=xikq8j - tylko muszę pomyśleć, czy uda mi się zrobić z ich pomocą cały trening [no i kto mi je do domu dotarga ]. Chyba nie, chyba przydałyby się jeszcze zające na nogi.

Testuję moje pierwsze w życiu mazidło Avonu Body Sculpt. Niezły jest!!! Ledwo 3 czy 4 razy posmarowałam sobie łapki i już widać różnicę , w talii po tygodniu 1 cm mniej, w biodrach też. Dla mnie bomba.
Co prawda tak szybkie efekty są wskazówką, że byłam jednym obwisłym flakiem do tej pory, ale niech tam. Idzie na lepsze



Hm, to może i gębę sobie tym nasmaruję...

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wg mnie zbaczasz w niebezpieczną stronę ... ale pozyjemy, zobaczymy co z tego wyniknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Chodzi Ci o te hantle?

Szczerze mówiąc sama się waham, bo wolę pójść na siłownię, niż takie ćwiczenie w domu.
Ale z drugiej strony - hantle też fajnie byłoby mieć na takie tygodnie jak teraz, kiedy absolutnie nie mam szans wyrobić się na siłownię, a pół godzinki w domu bym wygospodarowała.

Pozdr,

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jem więcej, ale nie liczę.
...
no to na diabła mam liczyć, kiedy mi się nie chce?


nie wiem czy na to nie za wcześnie, ale your choice

Chwilowo mam przerwę w treningach

nie warto mieć przerw jeśli się jest w stanie nogami i rękami ruszać ...

tylko muszę pomyśleć, czy uda mi się zrobić z ich pomocą cały trening

dobrze wiesz że nie

przydałyby się jeszcze zające na nogi

zające, koziołki, ****a, co to - ZOO ?

Ledwo 3 czy 4 razy posmarowałam sobie łapki i już widać różnicę

gratuluje utraty wody za ciężkie pieniądze

----------------------------------------------------------------------

stąd mój komentarz o zbaczaniu z dobrej drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Jeśli chodzi Ci o dziennik posiłków, to po prostu mam wrażenie, że przez tych kilka tygodni, kiedy byłam na redukcji zdążyłam się nauczyć, ile czego i kiedy należy jeść, a przy okazji doszłam do etapu, kiedy kroję biały ser z pomyłką mniejszą niż 5g .
Mam z czasów liczenia ustalone posiłki, które mi odpowiadają i spełniają mniej więcej [+/-5%] wartości makroskładników i kcal "należne" na dany posiłek.
Nie przestaję obserwować siebie - jak coś będzie szło w złym kierunku, to skoryguję. Przestaję po prostu marnować papier na codzienne drukowanie jadłospisów.

Ma choice, yndeed


nie warto mieć przerw jeśli się jest w stanie nogami i rękami ruszać ...

Jasne, tylko że klub zamykają o 22:00


> tylko muszę pomyśleć, czy uda mi się zrobić z ich pomocą cały trening

dobrze wiesz że nie


Wcale nie wiem. Na maszynach "niezastąpionych" robię tylko brzuch, przywodzenie i odwodzenie nóg i ściąganie drążka wyciągu górnego. Resztę mojego treningu da się przerobić na wolne ciężary, no problem.


gratuluje utraty wody za ciężkie pieniądze

A, dziękuję .
Tyka, ja wcale nie twierdzę, że schudłam od smarowania się jakimś maziajem. Ale potrzebowałam poprawić stan skóry tu i ówdzie i trochę ją podciągnąć - i to mi się udało. Ćwiczenia ramion do tej pory owszem wyrobiły mi mięśnie i, owszem, trochę je wyszczupliły, ale skóra [a konkretnie jej nadmiar nad łokciami] nadal pozostawiała wiele do życzenia i w tej sytuacji maziaj się przydał.

Nie bój się, nie porzucam ćwiczeń i diety na rzecz smarowideł [chociaz porządne wtarcie tego mazidła to też niezłe aeroby ]!

Pozdr,

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Halo, panowie! Do góry z tym wątkiem! sugeruje że jednak liczysz na jakieś komentarze więc jedynie dlatego komentuję

oczywiście że wolnymi ciężarami można przećwiczyć absolutnie wszystko (a nawet moim zdaniem lepiej niż na maszynach) ale nie tak małymi jak 2 x 10 kg

jeśli serio myślisz o budowie sylwetki powinnaś dążyć do stałego zwiększania obciążeń (szczerze mówiąc po kilku miesiacach treningu w paru ćwiczeniach powinnaś powoli dążyć do podnoszenia tylu kg ile sama ważysz ) nie osiągniesz tego takimi sztangielkami

kup lepiej drążek rozporowy do futryny - jak Ci zamkną klub to przynajmniej zrobisz np. plecy na drążku i klatkę na podłodze (pompki) lub dwóch krzesłach (dips) a dół przysiadami, plus spięcia na brzuch i po niecałych 20 minutach trening (i to full body) będzie zaliczony na upartego mozna go zrobić i w robocie, i w delegacji, gdziekolwiek, byle chcieć

daj znać w jakieś 2 tygodnie od zakończenia korzystania z tego mazidła czy efekty są trwałe (życzę oby były)

ja Cię absolutnie do niczego nie namawiam, ale dobrze zaczęłaś to szkoda by było teraz odpuszczać, a jak wiadomo zaczyna się od odstępstw małych by za chwilę popaść w większe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
oczywiście że wolnymi ciężarami można przećwiczyć absolutnie wszystko (a nawet moim zdaniem lepiej niż na maszynach) ale nie tak małymi jak 2 x 10 kg

Ale ja tych "małych" 10 kg jeszcze nie dźwignę...
Tykuś, ja jestem malutką kobietką, poza tym dopiero co zaczęłam ćwiczyć na poważnie i najwięcej co brałam do tej pory, to przy wyciskaniu sztangielek na ławce skośnej - i to było 2x7.5 kg. Lata świetlne miną, zanim ja będę w stanie unieść ciężar równy mojej wadze [poza tym nie jestem jeszcze przekonana, czy tego właśnie chcę].

Wytypowałam sobie te hantle, bo one mają możliwość rozbudowy, więc wszystko jeszcze przede mną.
A o drążku zwyczajnie zapomniałam, zaraz też poszukam. Dzięki

Pozdr,

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uka, założę się o każde pieniądze że wykonasz prawidłowo ćwiczenia które Ci wskażę z tymi sztangielkami 2 x 10 kg i jeszcze będzie mało ale znowu, jak chcesz ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

próba ckd

Następny temat

pasy wyszczuplajace

WHEY premium