SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

walka z tłuszczem /uwaga! blog!!!/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
"Zmagania z Tyką?" Nic podobnego!
Tyka działa jak moje sumienie, kiedy moje sumienie nie działa

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Tyka - ale ja tą zieloną herbatę piję, bo lubię, a nie "for ripped abs". Tak samo, jak piję czarną Dilmah o aromacie liczi, albo waniliową, albo karmelową - oczywiście bez cukru [jak znam życie, zaraz się okaże, że tych smakowych też nie powinnam pić ]
Nie mam aż takiego hysia, żeby na każdym kroku, każdym gramem wszystkiego co jem lub piję starać się zniszczyć chociaż 1g z mojego cielesnego tłuszczu.

Ale cały art doczytam potem, bo teraz powinnam w zasadzie pracować...

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2853
Potyczki słowne. Masz z tego podwójną korzyść - ćwiczysz umysł i motywujesz się, żeby ćwiczyć ciało.
Ja też tu zajrzałam w poszukiwaniu zagubionej motywacji - znalazłam. Lepsza cudza, niż żadna :)

Zmieniony przez - Dorotka w dniu 2005-04-26 15:15:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
A, no to się cieszę.
Znaczy cieszę się z tego, że przydała Ci się moja motywacja

Powiem Ci, że mnie też się przydaje.

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
Jesli chodzi o motywacje to zakladam że przez dłużysz czas lub nigdy nie miałas treningów

wiesz aby zaczac nie trzeba wiele tylko ktoslub coś musi cie do tego pchnac

kiedy juz wpadniesz w wir treningów to w sumie nie potrzebujesz motywacji

a jesli nie masz kogos kto by cie popchnał ku treningowisz musisz znaleźc jakis sposób aby sie sprytnie podejść tak aby nie miec innego wyjscia niz zaczac cwiczyć

cholerka chyba troszke niegramatycznie to napiszałe ale pise w przerwie między trningiem siłowym a aerobami i ledwo piszę

oki lece na rower

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
kiedy juz wpadniesz w wir treningów to w sumie nie potrzebujesz motywacji

Prawda.
Ale mimo wszystko lepiej ją mieć, niż nie mieć. W każdym razie ja wolę. Tak, jak wolę iść dokądś, niż "gdzie mnie nogi poniosą"

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
wiesz ja czasmi wolę gdzie mnie nogi poniosa w sumie więkrzośc pozytwnych zmian w moim życiu wynikała z tego że gdziestam sie błakałem i costam znalazłem

np. przez przypadek trafiłem do bractwa rycerskiego przez przypadek na swoją sekcję sztuka walki przez przypadek równiez trafiłem na to forum

a jeszcze co do wstawani to naprawde mozna to zrobić szybciej kiedys miałem dziewczyne która zwsze mówiła ze musi czesnie spac po trzeba wczesnie wstac i w ogóle jak na 8.00 miała zajecia to wstawała o 6.30 az sie kiedys lek zdenerwowałem i powiedziałem ze to co robi może uzyskac w 25 min zamiast w 1,5h i jesli tylko JA zorganizowałem jej ten poranny czas to jakos się udało

z resztą nie ma co tu rozmawiac o trownieniu czasu bo jest to jakby nie patrzeć trwonienie czasu

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2853
ale ja trenuję 3-4 razy w tygodniu, tylko ostatnio ciężko mi się wstawało i tak jakoś monotonnie ćwiczyło (przesilenie wiosenne chyba) trochę zaniedbałam dietę - ale już wskoczyłam na właściwe tory - jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
z resztą nie ma co tu rozmawiac o trwonieniu czasu bo jest to jakby nie patrzeć trwonienie czasu

NO I CO Z TEGO?!
A może ja tak lubię, może wolę zrobić coś na spokojnie i po swojemu? Może ta Twoja dziewczyna też wolała robić sobie swoje rzeczy w 1.5h?
Dlaczego Tobie, rozex, przeszkadza, że JA wcześnie wstaję?!

...bo życie po to przecież jest, żeby pożyć...

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ECH, NIEKTÓRE NIEWIASTY W GNIEWIE SĄ PIĘĘĘĘKNE hrhrhrhr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

próba ckd

Następny temat

pasy wyszczuplajace

WHEY premium