SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shitman - długa droga na scene 8)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 197945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
a w ogole po co na tym VLCD sie meczysz? %BF i tak masz niski a woda by zeszla na zwyklym LC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo na vlcd szybciej wroci apetyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
ile kcal aktualnie ? Nie ssie Cie ?

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jem jakies 300-350 bialka
do tego pol kg warzyw
lyzka-dwie oleju lnianego
ssania zero bo to poczatek dopiero :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Pól kg warzyw to dośc malo ,.ja czasem potrafie pochlonac cala ta pakę mrożonek do jednego posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ogolilem brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Gejuch. Kozacko sie to prezentuje, nie wiem o jakiej Ty wodzie mówisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dobrze jest synek. Mi niestety tak skośnych nie widać jeszcze

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Teraz jest dobrze, a co to bedzie na sezon letni dopiero ;)

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15072
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, mam nadzieję, że to Twoja pierwsza i ostatnia kontuzja, śledzę Twoje dzienniki, można dużo się nauczyć, zmotywować do lepszego ćwiczenia jak i przyrządzania lepszych posiłków :)

Masz niesamowite predyspozycje, trenowałem na kilku siłowniach i tylko raz widziałem jak gość wyciskał 200kg, z tym że z oderwanym tyłkiem + starszy od Ciebie o około 15 lat + cięższy o 15 kg
Broń Boże nie chcę Ci doradzać, ale zastanów się czy jest sens się szarpać na płaskiej, czy w Polsce mogą być z tego jakieś profity pieniężne?? większy ciężar = większa szansa na kontuzję
Ja mając takie predyspozycje poszedłbym pełną parą w kierunku BB

Fajnie motywujesz, jeszcze raz szybkiego powrotu do zdrowia, aktualnie super forma !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o trening wg Smołowa

Następny temat

CichyPT droga do debiutów 2014

WHEY premium