SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shitman - długa droga na scene 8)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 197941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cien-widziałem ten odcinek i to samo mówiłem że nawet nie widać że na siłce ćwiczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Jest to gdzieś na necie już?

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Dajcie ten odcinek z Shitkiem %)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobno nowa seria ma isc dopiero od pazdziernika a nie teraz wiec milego czekania%)

ogolilem sobie dzis wszystko, nawet nogi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
ogolilem sobie dzis wszystko

Jajka też?


Na nogach mało mięsa.Może zacznij je ćwiczyć dla odmiany?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
niekorzystnie na tej foci wyszedłeś ale wiesz że i tak bym broł :* na poprzednich fotach imo niebo a ziemia. Moze temu ze jakos tak dziwnie przypozowales

Nogi sie niezle prezentuja, lydki pasuje poprawić, reszta wygląda elegancko

aaa, i nie sluchaj rona, bo on sie nie zna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jak Ci się chciało wszystko golic;d chyba się nawet nad kostką zaciałeś

nogi to ja bym chciał miec takie słabe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Hekade


Nogi sie niezle prezentuja, lydki pasuje poprawić, reszta wygląda elegancko

aaa, i nie sluchaj rona, bo on sie nie zna



Nie porównuj nóg Wiktora do swoich.Wtedy wiadomo,że wyjdą na kolosalne.

Ja tylko oceniam proporcje między górą ,a dołem ciała.Więc nie czepiaj się,bo wyłapiesz cegłą w zęby

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaczalem cwiczyc nogi wlasnie :D
gdyby nie to ze wchodze na vlcd teraz to dalbym Wam filmik niedlugo z siadow 200x6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o trening wg Smołowa

Następny temat

CichyPT droga do debiutów 2014

WHEY premium