SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

recomp z koniu151- fotki str 38

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Trening zrobiłem srogi. Nogi i ciągi dały się we znaki. WL na skosie dodatnim lekko. Przy ciągach na 145 x 5 pawia miałem już w boksie startowym. Ledwo go cofnąłem ;] Już wiem, żeby nie jeść tyle godzine przed treningiem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36713
German Creatine ? a co to takiego? Jaka cena? Kretyne od MP miałem i jak dla mnie zaje***ta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
To jakaś super forma monohydratu. Mikronizowana. Zobaczymy. Pisali w recenzjach, że już po tygodniu można odczuć działanie. Zwłaszcza, że ładuję 15g DT, 10 DNT.

Wczorajszy trening:

Przysiad: 100/105/110/110

WL Skos: 65/70/75/80 Lekko, na pewno dołożę

MC: 130/135/140/145 Przy 145 mała cofka ale opanowana

Dzisiaj rano standard jajecznica, niestety żarcia do pracy nie miałem kiedy przygotować więc będzie zamawianie i kombinowanie z czymś zdrowym domowym.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie spodziewam się efektów po dwóch dniach, ale jak jadłeś MP to może powiedz po jakim czasie będzie czuć, ze działa?
W ogóle kreatyny nie żarłem dawno, a mono nigdy więc zakładam, ze pójdzie siła w górę

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-04-05 12:33:06

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Z tego co ostatnio czytałem to taka najzwyklejsza (mono) jest najlepsza http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=948 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Znam znam, czytałem na bf bardzo dawno temu Ja mono nigdy nie jadłem bo nie miałem pojęcia o diecie, jadłem śmieci i byłbym jeszcze większym spaślakiem z ciutkę większą siłą.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
To i tak lepiej niż ja, by byłeś misiem co ćwiczył. Ja z aktywności fizycznej miałem jedynie wypady po bro do sklepu. Ale powracam powoli do "normalnego" wyglądu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36713
Co do kretyny z MP to trudno mi powiedzieć, jadłem ją w połączeniu z innymi odżywkami tej firmy i już na 2-3 treningu poprawiłem osiągi w ćwiczeniach, więc chyba szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wlasnie mysle, czy po południu nie dawać jej zamiast mono. Mono niby na czczo powinno się przyjmować. MP ma troche różnych dziwnych kreatyn. Zmienię system. Będzie mono + mp w dnt i 2 x mono + mp w DT. Musi isc :P

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie chciało mi się ale w końcu połączyłem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolacja: jeść czy nie jeść?

Następny temat

Źródło białka a skaza białkowa

WHEY premium