SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

recomp z koniu151- fotki str 38

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ja tam nie mam zbytnio problemu - jade zawsze na taki targ w Poznaniu mamy - i tam cos zawsze znajdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
clenburexin + hiit = wiadro potu! ide na basen

Ok, dzień skończony.
śniadanie o 8 - 2 łychy jajecznicy + 4 małe kromki chleba razowego, 4 plasterki polędwicy sopockiej, pomidor ogórek
II śniadanie ok 12 - to samo
Obiad (2h przed hiitem) I tutaj rarytas :D 200g polędwicy wołowej w sosie z czerwonego wina i musztardy diżą ;D (delegacja do delegacja!)
HIIT - 7 x 10/30
1h basenu
po treningu - 3kromki chleba razowego + makrela wędzona w pomidorach, wiem, zę troche słabo ale to miałem pod ręką i nie chciało mi się jechać do sklepu
Na noc białko + 3 kaps omega3 + daktyle

I tyle na dzisiaj. Jutro idę sprawdzić siłownię w pszczynie i zrobić zestaw imprezowy Klata + biceps ;D

Dobranoc Panowie i Panie

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2011-11-14 22:17:16

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W związku z tym, że jestem w hotelu ciągle to dzisiaj I i drugi posiłek identyczny. Rano do śniadania 2 x o3 i przed na czczo clenburexin + białko.

Mam lamerskie pytanie: Do jakiego bf trzeba zejść żeby pokazała się przysłowiowa krata na brzuchu? Zdjęcie macie więc można to chyba jakoś ocenić, co? Czy na razie nie łudzić się kratką i po prostu redukować Mój plan to krata na przyszłe wakacje, da się?

W związku z tym, że pokazywałem tylko bebzol teraz mój zalany bajceps. Żeby było z czym porównać po redukcji.




Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2011-11-15 12:43:30

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mam pytanko jeszcze. Czy jak zjem sobie 2-3 ciastka w ciągu dnia to coś złego się stanie? Czy taka redukcja wymaga poświęceń i odstawienia takich cukrów?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w ciągu dnia nie, jedynie po treningu jak białko szybko podnoszące poziom cukru, a jakie to ciastka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jakies takie nam tu na szkoleniach dają i czasami aż żal, że sobie tak leżą Ja jestem osobą, która szkoli ludzi i czasami nie mam przerwy na tyle zeby wyjsc po kanapke a brzuchol ściska.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
tam gadanie, zjesz raz w tygodniu slodkego troche nic sie nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
zamiast splita tabata squats, miazga o 20:30 basenik. Około tabatowo oczywiście bcaa, white flood, spalacz i po białko, jutro w koncu siłownia

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Tabata trwa tak krótko, że nie musisz jadac bcaa itd itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
HIIT tez trwa 5 minut i sie zabezpiecza. Rozumiem, ze tabata tak nie pali? Ja osobiscie bylem zmordowany tym treningiem. Powtorka w czwartek.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolacja: jeść czy nie jeść?

Następny temat

Źródło białka a skaza białkowa

WHEY premium