SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

recomp z koniu151- fotki str 38

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Na razie na skosie tylko sztanga. 5x5 mnie nakręciło Recomp też na tym zrobię :D Czaję się już na fajne środki recompowe :D

Czy są jakieś przeciw mleku do białka na noc przy "masowaniu" ?

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-04-13 22:07:17

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
nox jest swietny,jem juz drugie pudelko,bez tego na silownie bym nie poszedl,a czytalem,ze 5x5 na redukcji tez mozna robic,ale przyrosty sily sa mniejsze i wolniejsze,moze kiedys sprobuje,narazie pierwszy miesiac na Konia rozpisce lece:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Pewnie, ze mozna. Mniejszy ciężar i krótsze przerwy. Ja teraz wychodze zlany potem a aero nie robie w ogole :P Chociaż czuje, ze bede musiał troche pokręcić bo morde podlewa od mono :P

Standardowo pochwalę się miseczką
Szaszłyk cebula + 300g kury, 100g gryczanej, 250g brokuła



Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-04-13 22:54:34

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dzień bez treningu więc tylko szamka.
Musiałem dzisiaj jeszcze z rańca jechać do rudy śląskiej więc o 5 pobudka. W sobotę?! :P

1. Jajecznica 5 jaj, pieczarki, cebula, 60g kiełbasy myśliwskiej



2. Warzywa hortex, 2 łyżki oliwy, 300g kuraka, duuużo pieczarek, 100g żółtego sera

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
ja teraz jajecznicę robię na podsmażonej surowej szynce wieprzowej, kroję bardzo cieniutko i podsmażam do zarumienienia, wchodzi elegancko i przy okazji "bezboleśnie" dodatkowe kcal przemycamy.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Miałem kiedyś dość nieprzyjemną przygodę z tatarem i nie tykam surowego mięsa :P Nawet mielonego przed usmażeniem nie spróbuje :>

EDIT: Co myślisz o tych gotowych mieszankach warzywnych? Można raz na jakiś czas w dni low carb zarzucić? Chciałbym na redukcji w DNT czerpać węgle tylko z warzyw. A te mieszkanki nie są aż takie drogie jak kupić w selgrosie czy makro. Da rade?

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-04-14 18:47:15

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Mleko wal nawet na redukcji, nie wiem jak mozna pic bialko na wodzie, bleeee.

Co do mieszanek to uwazaj na sklady, np hortex jest ok ale widzialem takie (chyba w lidlu) ktore mialy dodane utwardzane tluszcze roslinne.

I mam jeszcze pytanie, jak robisz udka z kuraka to ile miesa wychodzi z kilograma?

Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2012-04-14 21:27:17

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4883
dokładnie, czytaj wcześniej co tam jest, czasami dokładają ziemniaki np, albo jest "wstępnie podsmażone", cokolwiek to znaczy :) ale ogólnie ja wcinam często i polecam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
__Logan__
Mleko wal nawet na redukcji, nie wiem jak mozna pic bialko na wodzie, bleeee.

Co do mieszanek to uwazaj na sklady, np hortex jest ok ale widzialem takie (chyba w lidlu) ktore mialy dodane utwardzane tluszcze roslinne.

I mam jeszcze pytanie, jak robisz udka z kuraka to ile miesa wychodzi z kilograma?

Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2012-04-14 21:27:17



ok 200g na odpady musisz liczyć.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dziś p****** michę ! Baw się ! Sto lat !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolacja: jeść czy nie jeść?

Następny temat

Źródło białka a skaza białkowa

WHEY premium