SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

recomp z koniu151- fotki str 38

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
10.10 - czwartek
Dieta od rana na 100%.
1 sniadanie moj ulubiony placek
2 sniadanie grahamka + 1,5cm plasterek chudego schabu wedzonego ze stoiska ze zdrowa zywnoscia. Nie mialem innej alternatywy a to bylo najchudsze na tym stoisku.
Przed tren bedzie pewnie tortilla z samym miesem kuraka a po tren piersi z kurcz + kasza.
Caly czas mam przy sobie omega3 i rano na czczo poszlo bialko i clenburexin.
Jako trening dzisiaj hiit ;D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
rkarpinski
I kolejny temacik. Jak robię biceps na prostej sztandze to jak odkładam okropnie boli mnie przedramie/nadgarstek przy puszczaniu sztangi. A dokładnie to przy rozluźnianiu palcy. Czego to jest objaw? Zły chwyt? Zbyt duży ciężar? Problemu nie sprawia mi zrobienie poprawnej serii na 40kg a samo odłożenie. Może coś poradzicie.
Pozdro!


Miałem to samo, olewałem to i przestało w koncu boleć

Polecam zadbać o rozciąganie dłoni i nadgarstkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Na razie bedzie ubogo bo swietuje z narzeczoną rocznice :D Wiec pojdzie pare czit mili Pozdro i miłego weekendu!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie przejmuj się czitami ;) dzięki, miłego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nastepne 2 tygodnie bede mial slabiej z siłką ale za to w hotelu mam basen. Dieta bedzie dopieta na 90% + codziennie basenik. Moze cos fatu zleci. Trzymajcie sie.
PS. Faktycznie dziennik mobilizuje do trzymania pionu

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem coś o tym bo jak nie będzie pionu to opierdziel

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2011-11-11 17:48:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
I ten opierdziel jest motywujący prawie tak samo jak słowa pokrzepienia od innych użytkowników
BTW powodzenia

Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2011-11-11 17:59:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Spostrzeżenia rocznicowo obchodowe: czerwone wino wzmacnia libido :D I oczywiście to zaleta regularnych treningów

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jest też tak przynajmniej ja tak mam że jak mam dwa dni wolne od treningów bo szkoła od 8do20 to później 3 dnia się chce ćwiczyć ;) i też zregenerujesz siły przy winku i wrócisz z nową siłą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dzisiaj odswiezylem garderobe. Znów pasują na mnie spodnie z zeszłego roku Ale problem w tym, ze uda urosly. Pytanie modowe: Gdzie Wy kurde kupujecie spodnie? Czy ja po prostu mam jeszcze tyle smalcu na udach, ze przy 93 w pasie nie moge dobrac spodni?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolacja: jeść czy nie jeść?

Następny temat

Źródło białka a skaza białkowa

WHEY premium