SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

recomp z koniu151- fotki str 38

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
To jest akurat inny sposob ukladania - mozna nisko tak jak na filmie albo wyzej na "kapturach".
Wg mnie dobrze robisz tylko mam wrazenie, ze wybijasz sie z dolnej pozycji. Sprobuj zatrzymac ruch na dole i wtedy sie prostowac.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W poniedziałek dokładam ciężaru. Będę zatrzymywał na dole, bez wybijania. Nagram na największych cięzarach. Obczaimy.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
09.04 Poniedziałek

SQ 102,5 / 107,5 / 112,5 / 117,5 / 122,5

WL 92,5 / 97,5 / 102,5 / 107,5 / 112,5

Wiosło 62,5 / 67,5 / 72,5 / 77,5 / 82,5

Wyprosty tułowia z obciążeniem - 3 serie 12powt

SQ i Wiosło lekko. Przy 112,5 WL zbyt mała przerwa między seriami i ten 5ty raz poszedł już bardzo ciężko. Do tego ujowe chwyty treca wbiły mi się ręce. Chciałem sobie nimi usztywnić nadgarstki a tylko zrobiłem sobie bube.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Używasz pasa przy ciezkich przysiadach?jesli nie,to moze sprobuj ostatnie serie z pasem,zobaczysz roznice,jesli jeszcze nie uzywałes,pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie korzystam z pasa na razie w ogóle. Zakładam, że przy mojej masie te ciężary pozwalają mi się rozwijać i wzmacniać. Pas przy 120kg to byłaby wymówka Uważam, ze jestem w stanie do 130 kg wstać poprawnie bez pasa. Na razie, nie używam i już Prostowniki chcę mieć jak rów mariański

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ogromne lenistwo nie pozwala mi na jedzenie makreli wędzonej Chyba, że znacie miejsce gdzie można kupić filetowaną ;> Czym można zamienić makrelę? Może wyjac te duże ości i wsadzić do blendera? Np z jajkiem. Będzie pasta i powinno zagrać. Co Wy na to?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Kup trewala, ości ma wielkie i łatwo się ich pozbyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Prawda, trewal całkiem smaczny, ale ch**a zbyt chudy. Pstrag wędzony daje radę

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dzisiaj bede w tesco na większych zakupach to obczaje i to i to. Na pewno trewal jest w PiP. Ale cena może zabić :>

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
[quote=[)@IVI!@/V]Prawda, trewal całkiem smaczny, ale ch**a zbyt chudy. Pstrag wędzony daje radę


Ja zawsze biorę w sprawdzonym rybnym to co jest świeże. Koniu mówił że spokojnie można nawet dorsza tylko oliwą z gwinta uzupełnić trzeba. A pstrąg też jest zaj**isty, jednak trewal wymiata - nawet moja żona je (też nie lubi ości).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolacja: jeść czy nie jeść?

Następny temat

Źródło białka a skaza białkowa

WHEY premium