SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

recomp z koniu151- fotki str 38

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Padam na ryło Wczoraj poszły 2 wina, lolek i 2h pompowania ;D Połączenie tych dwóch składników + clomex i triazole = nieśmiertelność się załącza ;]

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 471 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8052
Czasami jak czytam to wszystko co w siebie pakujesz to obawiam się żebyś nie skończył jak ta Pani z Rekwiem dla Snu :) A tak na serio ... weź wylistuj w punktach co za suple wpierdzielasz. Nie pytam o SAA bo wiadomo, że o tym tutaj nie można oficjalnie pisać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Może rozszyfruję dzisiejszy post:
1. 2 wina - 2 x wino półsłodkie, czerwone i różowe
2. Lolek - tego chyba nie musze tłumaczyć :P A jak muszę to nie napiszę bo polska nie jest wolnym krajem
3. Clomex - 2 x 2 kaps dziennie
4. Triazole - 2 x 1 kaps dziennie
5. Limitless 3 g dziennie i popijam kawą :D

W DT dodatkowo:
Przed tren 2 miarki white flood prosto do gęby zapijam wodą, po tren 15g glutaminy. Wyczytałem gdzieś, że po treningu gluta zbija kortyzol i tak sobie walę bo i tak mam jej dużo :P

Nic więcej nie biję, nie jem nie kombinuję. Niedługo znów będę miał okazję michę na 2000% trzymać więc będzie mały recomp znów na sprawdzonych środkach. Może miche na 0 bilans się zrobi.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-03-30 09:35:51

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 471 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8052
A co to jest POMPOWANIE ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
2 miarki white flood bierzesz od początku jak go używasz? Ja zapodałem wczoraj 1 miarę (test bo 1 raz brałem) i dziwnie się czułem - mrowienie na twarzy dziwne jakieś i na reszcie ciała - też tak masz? Powera nie miałem zbyt, ale może przez pogodę. W sobotę dam 2 miarki może będzie lepszy kop.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tak. Mrowienie wiadomo. Beta alanina. Ale co do kopa i pompy to czuję ciągle. Nie to co na PH ale jednak daje radę. Dawno kreatyny nie brałem. Ale chyba zacznę na dniach

Mascar: Co do pompowania.


Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e tam ja tam 5 lat temu ladowalem w siebie kupe rzeczy i zle sie to skonczylo efka,clen,alkohol,t3,4 spalacze,izotek,faJKI, DOpalacze
taka mieszanka szla z pol roku a potem pogotowie, bole glowy codziennie , niedoczynnosc tarczycy, nadcisnienie, teraz uwazam

Zmieniony przez - joz1234 w dniu 2012-03-30 09:44:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
No pompa po tym jest mega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak stosuje poważniejsze suple to nie pije w ogóle. Fajek już nie palę. Do t3/4 nie miałem nigdy dostępu ale kusi Efka też mnie nie jara w ogóle. Co do dopalaczy widziałem kumpli moich po tylu pigułach, że garnizon wojska by nie przejadł i dzięki nim nigdy nie spróbowałem ;D

A na pewno jak coś przywale mocniejszego zobaczycie ładny dziennik z badaniami

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-03-30 09:49:55

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam biore mieszanke t3 z t4 juz do konca zycia, na recepte mam za grosze 20zl novothyral, jedyny plus tego taki ze mam tsh ustawione najnizej jak idzie w normie 0,4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolacja: jeść czy nie jeść?

Następny temat

Źródło białka a skaza białkowa

WHEY premium