SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

recomp z koniu151- fotki str 38

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Na tą chwilę ewidentnie na czuja. Staram się wagę składników dostosować do siebie i Karoliny. Ale czasami ciężko. Normalnie stosuje takie pseudo J/NJ ale dzisiaj na kacu mnie mega zassało w robocie i zjadłem 4 kromki chleba z paprykarzem.
Miałem mega, ale to mega dobry humor. Nie wiem co i jak. Ale moze to limitless + kawa + wiosna + uczucie :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Możliwe. Dobrze mi z tym Wymierający gatunek na tą chwilę. Jak słucham jakie kobiety mają problemy ze swoimi facetami i jak się zachowuje młodsze pokolenie to mi wstyd

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
to nie była krytyka......a zresztą, sam zobaczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W sumie nie odebrałem tego jako krytykę. Stary co ja organizowałem już dla moich dziewczyn to niektórzy patrzą na mnie i mówią, żem wariat i nie warto Ale ja to lubie. Kobiety są wspaniałe. Po prostu nie mozna starać się ich zrozumieć. Pokochać i szanować. Na początek powinno wystarczyć :P

A tak btw, posiłki robię "na lustro" Jak widzę, że podleje troche, obcinam węgli

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-03-16 20:07:57

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
suwmiarka mierzysz , ile masz mm na boku brzucha pod koscia biodrowa ja 12 obecnie to bf kolo 13,5-15

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
O stary :P Gdzie jest kość biodrowa? :P Hehehe :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5398
Pod kością? Czy może nad? Wydaje mi się, że pod kością biodrową to się udo zaczyna. BTW, ja osobiście korzystam podczas pomiaru z tej strony: http://www.hussmanfitness.org/caliper.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nad nad , to zdjecie na zolto gdzie chwycic falde palcem wskazujacym i kciukiem na wysokosci pepka nad koscia biodrowa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
bf zmierzony, przybyło z 1-2%. Jednak bez miseczki na 100% troche sie to p******i
Wczoraj w miare dobrze pojadłem, 100g ryzu + 200g kury + 400g schabu smazone bez tluszczu + pomidorki.

Na razie z treningami stagnacja. Mało czasu, brak kasy. Od kwietnia ruszam pełną parą mam nadzieję

pozdro!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolacja: jeść czy nie jeść?

Następny temat

Źródło białka a skaza białkowa

WHEY premium