SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

recomp z koniu151- fotki str 38

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Ja mam tak samo. Organizm zapomniał co to picie. Kiedyś piłem dużo i często. Teraz wypiję malutko i jestem gotowy. Ma to swoje zalety, zawsze to taniej prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
JADĘ JUTRO DO DOMU, NIE BĘDZIE MNIE DO PIĄTKU LUB SOBOTY.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 417
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Delegacja, kołobrzeg, lipa. Ale tylko z pogodą. Znów mam chęci do ćwiczeń, diety itp. Szukam wlasnie mieszkania i jak tylko znajdę wracam do trenowania. Na razie w domowych warunkach nie pozwalam mięśniom się zastać. Będzie dobrze Plażówkę naszykuję, w tym roku będzie się przed kim chwalić bo Panna Boska

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Troche tu nudno będzie na razie bo duzo rzeczy na głowie. Ale z okazji piątku, piąteczku życzę Wam miłego weekendu





Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-02-24 10:30:24

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
daj foto panny.

moja ze mną w formie na plaże nie chce chodzić, bo twierdzi, że nie pasuje wtedy do mnie.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-02-24 11:30:05

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Koniu151
daj foto panny.

moja ze mną w formie na plaże nie chce chodzić, bo twierdzi, że nie pasuje wtedy do mnie.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-02-24 11:30:05


Ale sobie słodzisz

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Panie rkarpinski żyjesz pan tam ? Codziennie sprawdzam, czy nie ma wpisu i nic! Chyba panna spowodowała, że zapomniałeś o wiernych fanach !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zyje Zyje Misiu Ukladam sobie zycie troche w nowym gniazdku Miche trzymam, trenuje 2 x wk.

A zeby Wam narobić smaka to dzisiaj wrzucilem w siebie:

400g poledwiczek wieprzowych, szpinak z jogurtem naturalnym, plasterek sera



Pojdzie jeszcze kura z warzywami i na noc twaróg półtłusty z warzywami.

Zamówiłem sobie blender więc niedługo będzie łatwiej. Odbijam sie troche finansowo po tych akcjach ze slubem, weselem, przeprowadzką itp.
Bede mial w koncu fitprofit od kwietnia i ruszam 4 x wk na treningi. Kobieta jest super wyrozumiala. W końcu. Normalna, dorosła, wyrozumiała

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-03-07 19:19:20

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolacja: jeść czy nie jeść?

Następny temat

Źródło białka a skaza białkowa

WHEY premium