Phi .. całkiem ladne te spadki 

Ilość wyświetleń tematu: 32124
Jupiiiii
Podoba mi się ta "dieta"
Obli w wolnej chwilce daj znaka jak ćwiczyć
ale pośpiechu nie ma

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...
uzupełniam lekkie zaległości jadłospisowe...moja wczorajsza micha...
)
podkusiło mnie żeby porównać obwody ostatnie z obwodami z listopada
i pokochałam ten styl zycia tym bardziej:
szaleństwo ( potwierdzam, że waga to przeżytek )
podziękować wszystkim którzy się do mej radości przyczynili
Dzięęęęęęękuuuuuuuuuujęęęęęęęęęęęęe
Jesteś jedną z nielicznych, które cieszą się ze spadków w biuście
"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"
jak miałam rozmiar 70D -70E a teraz mogę już coś z 75 próbować i z mniejszą miseczką czyli bardziej standardowe rozmiary to ciesze się bardzo
ale bardziej mi chodzi o to w których miejscach mam te fałdy mierzyć? bo są różne szkoły i ciekawi mnei jak wy to robicie
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły