SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 543986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
korniczek1: no co Ty, przecież Ci napisałem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
Kumakowiec wymienia kliniki ale nie wie gdzie ten zabieg jest refundowany dzwoniłem do Białegostoku ale już nie pracują i nikt mi nie pomoże dlatego pytam się może ktoś miał albo wie w którym refundują metodę LARS?

Dzięki korniczek1

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
Mam jeszcze jedno pytanko, W Med Polonii w Poznaniu Larsa wykonuje dr Ruciński i dr Kosowski. Pierwszego to znam ale ten drugi. czy ktoś może napisać parę słów o nim?

Dzięki korniczek1

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
Larsa refundują na pewno w Żorach-tam dzwoniłem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
Witam, mam pytanie, jeżdżąc na nartach 9 stycznia nabawiłem sie kontuzji kolana, po wizycie w miejscowym szpitalu lekarz stwierdził mocne stłuczenie, kolano nie bolało aż tak mocno ale nie moglem go ani wyprostować ani zgiąć. Z czasem jednak było coraz lepiej, po ok 2 tygodniach od upadku poszedłem do swojego lekarza i zalecił mi artroskopie która miałem 27stycznia, zabieg nie wykazał żadnego uszkodzenia, nie miałem uszkodzonych łąkotek ani więzadeł, obecnie czekam na zdjęcie szwów, ile czasu po takim zabiegu wraca sie do pełnej sprawności fizycznej, czy ktoś z Was miał podobny problem co ja?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5606
korniczek, dr Rucinski jest ordynatorem odzialu ortopedycznego w szpitalu wojedzowdzkim, wykonuja larsy, koles z mojej sali wypierniczyl sie 2 dni po operacji pod prysznicem i nic sie z larsem nie stalo, nie wiem jak z czasem oczekiwania ale on byl z wrocka z tego co pamietam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
Denilson90 ale kiedy ten twój kumpel miał robionego Larsa bo podobno już w tym roku nie robią w wojewódzkim bo mi zaproponował prywatnie w Med Polonii za jedyne 18tys.zł

Dzięki korniczek1

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 158
witam. jestem 16 tygodni po rekonstrukcji acl. chciałbym się zapytać, może ktoś wie, czy mogę zacząć truchtać po płaskim podłożu. proszę o odp.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5336
Mi lekarz powiedzial po min 3 miesiacach:) 16 tyg to 4 mies. wiec powinno byc ok, ale lepiej zapytaj swojego lekarza.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
Koledzy mam pytanie, w jakim szpitalu w Białymstoku i jaki lekarz robi rekonstrukcję LARSEM?

Dzięki korniczek1

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozak a inne leki

Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

electro
Polecane artykuły