SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 543860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 926
Przeczytałem artykułnie nastawia optymistycznie.

Do trzech razy sztuka, ja mam drugie podejście.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1365
Bruce, gdyby nie moja lakotka tez bym pewnie sie nie dowiedzial.

Wojciech, to jak juz miales ta ponowna artro to mogl wsadzic sztuczna kosc w ten tunel..

Memento mori..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2340
wes89Ronaldo(ten lepszy, z brazylii)po 3 razie gra i strzela gole a ma ponad 30lat. Tylko jakich on ma lekarzy i rehabilitantów...

Kto nie pyta, nie rośnie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 938
Myslalem, ze dziura sie zrosnie, ale jak to bedzie klopot tak jak piszecie to zapytam sie lekarza czy moze sie nie zrosnac w ciagu roku. Ciekawe co powie. Jak sie nie zrosnie to nie robie reko juz mam dosc po tej.

Luis

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
Bruce jesli rehabilitant mowi Ci ze biegac powinienes po 6 miesiacu to ja na Twoim miejscu bym go zmienil szkoda czasu i pieniedzy...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 926
Bruce_111
Po trzeciej rekonstrukcji będę strzelał bramki na Ps3jak się dorobię.

Mi drugą rekonstrukcję zrobiono właściwie od razu, wywiercono następne dziurki.
Ale u mnie nie było stanu zapalnego.Jak tak dalej pójdzie to bedę miał "ser szwajcarski" w nodzeTeraz z tego żartuję ale nie było mi do śmiechu jak usłyszałem o "znikającym więzadle".
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2340
soltys88Na razie zostaje przy nim, jutro się popytam dokładniej.

Sorry za offtop ale widzieliście kontuzję wasilewskiego? Ostrzegam że niestety mocna rzecz:
http://sport.onet.pl/0,1248770,2033939,wiadomosc.html

Kto nie pyta, nie rośnie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 196
Ten gościu co mu to zrobił powinien z własnej kieszeni opłacić jego leczenie, a do tego powinni go dożywotnio zdyskwalifikować !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1365
Widzialem, cos okropnego. Wydaje mi sie, ze My ludzie po rekonstrukcji szybciej wrocimy na boisko niz on. Czekam na diagnoze co dokladnie sie stalo. Piszczel to jest pewnie zmasakrowany. Ciekawe co z reszta..

Bruce, powaznie zmien tego rahbilitanta :)

Memento mori..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1070
podobno dwa złamania kości i uszkodzone więzadło/a krzyżowe. masakra
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozak a inne leki

Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

electro
Polecane artykuły