obliques tak to prawda pod górke wchodzi mi sie bardzo lekko i szybko wcale sie przy tym nie męcze tylko mąz sapie za mna ,bym zwolniła ,a mi sie wydaje ,ze wcale szybko nie ide
.Ten ból pojawia sie tlko pod koniec serii wytrzymłoscowej i przestaje bolec jesli stane ,potem jak zaczne robic dalej znowu się pojawia ,przystne przestaje.Mi sie wydaje ,ze to chyba zmęczenie mieśni może daletgo ,bo przy split jumps chyba najbardziej pracują uda i własnie w tym cwiczeniu zaczyna sie ten ból tak jak zostaje mi mniej wiecej 10-12 sekund ,a potem juz trudniej mi zrobic nastepne cwiczenie mountain climbers,ale juz po przerwie jak zaczynam nastepna serie nie ma tego bólu pojawia sie znowu w split jumps.Czy ilośc burpee moze ujdzie?
.Ten ból pojawia sie tlko pod koniec serii wytrzymłoscowej i przestaje bolec jesli stane ,potem jak zaczne robic dalej znowu się pojawia ,przystne przestaje.Mi sie wydaje ,ze to chyba zmęczenie mieśni może daletgo ,bo przy split jumps chyba najbardziej pracują uda i własnie w tym cwiczeniu zaczyna sie ten ból tak jak zostaje mi mniej wiecej 10-12 sekund ,a potem juz trudniej mi zrobic nastepne cwiczenie mountain climbers,ale juz po przerwie jak zaczynam nastepna serie nie ma tego bólu pojawia sie znowu w split jumps.Czy ilośc burpee moze ujdzie?
, ale rozumiem ze to bez
. Wlasnie progres w tym treningu to tez wycissnieci3e z siebie jeszcze jednego powtorzenia w tym samym czasie.
ale z pompka
Pije teraz mieszanki ziolowe na te moje "dolegliwosci" ale chyba mi apetyt po tych ziolach wzrasta 
.To prawda czytając blogi mozna wiele sie nauczyc to prawda i wielu rzeczy dowiedzieć
co robic obcinac ,jesc tyle co jadłam
ale od jutra zmnienie na taki rozkład jak podłaś czy tez 1900kcl?
dlatego proponuje bys liczyla cale bialko, lacznie z tym ze zbóż wtedy bedziesz miala mniej miesa.