obligues tak mimo okresu spadki są i bardzo ,bym chciała by dalej były ,nastepne pomiary mam zrobic w czwartek po środowym ładowniu,czy po nastepnym poniedziłkowym ładowniu?Czytłam o ekperymencie w Twoim wątku,zapowiada sie fajnie ,moze nastepnym razem ,bo narazie mam dosc redukcji,może po wakcjach jak duzo mi przybedzie
_kavva_ to już ostatnie 3 tygodnie redukcji i daje na luz .Najgrubsze uda mam na samej górze i w sumie to mi sie niezbyt podoba ,ale chyba narazie starczy .Daje luz na lato oczywiscie bede chciała dalej cwiczyć ,by nie zaprzepascić tego co mam ,ale juz powoli wracając do normalnego zapotrzebowania ,by dojść do ilosci kalori na której nie tje i niech chudne .Wiesz ta dieta nie jest taka zła ,myslałam ,ze bedze bardziej głodna ,bardzo bałam sie tych dni "0" ,ale wiem ze jak ten dzien przetrwam to nastepnego mam chlebek na snadanie ,a 4 dnia
duzo kalorii wiec da sie wytrzymac
Trening A.
1A przysiad 90sek przerwy 3serie,15pow. 30kg
1B. wyciskanie sztangielek 30sek przerwy 3x10 razem 22kg
2A. martwy na prostych 90sek przerwy 38kg
2B. invert row 30sek przerwy
3A. wznosy na barki przodem, bokiem, i w opadzie (jedno za drugim) 2x8 30sek przerwy 2*3kg
3B. ugiananie ramion ze sztangielkami ze skretem 2x10 30sek przerwy 2*6.5
3C. brzuszki na pilce 2x15 30sek przerwy