i jeszcze brzuch
Zlozylam 3 zdjecia z poszczegolnych miesiecy, widac zmiany w rzezbie plecow
No i male podsumowanie miesiaca
waga 56,8kg ciagle ma tendencje w dol
BF 13,3% (tez spada, zaczne sie przyzwyczajac)
biceps 29,5cm (chyba nie doczekam tych 30
)
pas 65cm (-0,5)
klatka 85cm (+2cm
)
biodra 92cm (-0,5)
udo 51,5cm (-1,5cm)
lydka 35cm (-1cm)
Wlasciwie idzie tak jak cwicze, bez spadkow u gory i z lekkim wzrostem, a chudne na dole. Kto by pomyslal, no daje sie to zrobic
Zmieniony przez - obliques w dniu 2007-10-31 21:07:19
nie wiem czy dociagne do swojego rekordu w wyciskaniu sprzed 14 lat (65kg), ale mi specjalonie na sile nie zalezy
<wstydzę_się> hehe
do tego widać
kuszac darmowym wejsciem na silownie. Ja sie nie nadaje na takie "imprezy". Moze i cos bym sobie mogla zbudowac do pokazow fitness, ale wcale mi sie by nie usmiechalo trzymac sztywno diety, cwiczyc na powaznie, szpikowac sie suplementami itd. A i mimo wszystko cenie sobie kobieca sylwetke.
nice efekty