SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5118
Saib nie martw się poczekamy

Zmieniony przez - Gym_Maniac w dniu 2007-01-17 20:53:32

,,Musimy od siebie wymagać, nawet jeśli inni nie będą od nas wymagać!!''
Pokolenie JPII

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 35012
Ech to ja mam upload na youtube.com po 250kb/s w przypadku pojedynczego pliku a jak wrzucam gdzies z 8 to idzie po 100kb/s... Nie wiem jakie mam lacze, bo to siec lokalna. Place za to 57zl...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
poka jak robisz te podciagania sztangi stojac

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
Thiago jak masz taki Upload to musialbys miec lacze ponad 2MB w co watpie sam mam lacze 2MB i upload mam 224kb/s Filmiki obejrze jutro bo do pracy jade.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 173963
czekam na filmiki
ja mam łącze 384kB/s
i mam upload ~40-45kB/s

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
##### FILMIKI DZISIEJSZEGO Z TRENINGU 10B #####
Tak jak obiecywałem, wrzucam filmiki, razem z komentarzami, w których umieszczę swoje własne spostrzeżenia/problemy oraz streszczę to, na co zwrócił uwagę WODYN.

Wyciskanie szeroko zza głowy, od czubka (10x65kg):




Komentarz:
Myślę, że nie ma do czego się przyczepić.
WODYN uznał, że technika jest ok.

Podciąganie sztangi wdłuż tułowia, do górnego brzucha (10x55kg):




Komentarz:
55kg wydawało się bardzo ciężkie. Myślałem, że coś robię źle, ale WODYNowi wydawało się tylko, że jedna ręka idzie wyżej, niż druga, ale tak nie było na 100% - to wina kąta. Zrobię następnym razem filmik od przodu. Jeśli ktoś będzie chciał się przyczepić do dynamiki, to od razu mówię, że ma być dynamicznie.


Martwy ciąg (10x107kg):




Komentarz:
9-te powtórzenie maksymalnie spieprzone, o tym wiem doskonale.
Chyba za bardzo rozluźniam prostowniki przy opuszczaniu sztangi.
WODYN wyróżnił 3 i 10-te powtórzenie, jako te 'szczególnie dobre', ale najbardziej ucieszyło mnie to, że jedynie do 9-go by się przyczepił.
Opuszczanie sztangi trochę nazbyt dynamiczne, ale to szczegół i nie będzie trudno to zmienić.
Ogólnie, myślę, że poprawa jest, a będzie jeszcze lepiej, na pewno.


Pompki na poręczach (10x15kg):




Komentarz:
Myślę, że teraz już nie ma się do czego przyczepić.
WODYN uznał, że jest ok.


Podciąganie na drążku wąsko, podchwytem (10x15kg):




Komentarz:
Szczerze mówiąc, podczas wykonywania myślałem, że przy opuszczaniu się kąt między ramionami i przedramionami jest większy, niż ostatnio, a wyszło odwrotnie... WODYN zwrócił na to uwagę. Ostatnio było lepiej, ale wciąż się uczę, także... będzie lepiej.


Przysiad ze sztangą z przodu (10x65kg):




Komentarz:
Pełny przysiad z nogami na podkładkach. Tylko parę ostatnich powtórzeń dało mi się we znaki, szczególnie 10-te. Osobiście przyczepiłbym się do pleców, bo wydają się nie być w pełni proste, ale chyba mi się wydaje, bo WODYN uznał, że są ok, tzn. są prawie w pełni proste, z czego bardzo się cieszę. Objechał mnie, że używam pasa, bo to za lekkie ćwiczenie i skoro plecy są ok, to jest zbędny.

Czas na Wasze komentarze!
Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-01-17 21:41:12

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28295
biore sie za ogladanie

jak dla mnie to jest gitara zobaczymy co bardziej doswiadczeni napisza

Zmieniony przez - tony000 w dniu 2007-01-17 21:46:27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10519
Wg mnie tez wszystko ok Rowniez czekam na opinie innych - moze znowu urodzi sie z tego ciekawa dyskusja Chociaz uwazam, ze tym razem nie ma do tego powodow...

Homo sum, humani nihil a me alienum esse puto...

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 173963
obejrzałem wszystkie filmiki
tez zwróciłem uwage na szybkie opuszczanie sztangi przy MC
ale da się to dopracować

Pzdr/

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2007-01-17 21:51:49

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
****a, to co mnie interesuje to nie dziala ...

-World belongs to strong and brutal-

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

electro
Polecane artykuły